0

MONODERMA C10 Čistý vitamín C (Kyselina L-askorbová) 10% 28 ampulí

Dostupnost: Skladem méně než 3 kusy
Kód: 166581
Výrobce: Monoderma
480,00 Kč (396,69 Kč bez DPH)
NEBO

infoNapište první recenzi tohoto produktu

C10 28 amp

  • C10 28 amp

Detaily

Monoderma je přírodní vitamínová terapie zaměřená na péči a starostlivost o pokožku. Řada monoderma nabízí vitamíny A, C a E v účinných koncentracích, v čisté a přírodní formě. Tato unikátní vitamínová terapie byla vyvinuta italskými odborníky, společností Vermont Italia, která má více než 50leté zkušenosti s výrobou lékařské kosmetiky.

Proč Monoderma? Vitamínová terapie Monoderma neobsahuje běžné alergeny jako umělá barviva, vůně a konzervační látky. Monoderma obsahuje pouze přírodní formu jednotlivých vitamínů v účinné koncentraci. Monoderma jsou efektivním řešením pro různé kožní problémy, redukci vrásek a zároveň chrání pokožku před nepříznivými vlivy vnějšího okolí.

Proč speciální balení? Vitamíny v čisté a přírodní formě mají tendernci na vzduchu a světle oxidovat, a tak ztrácejí svou účinnost. Speciální balení Monodermodosi ochrání aktivní složky před možnou oxidací. Ampulky Monodermodosi jsou vyrobeny z rostlinného želé, které je biologicky rozložitelné, sterilní a uchovává stabilitu aktivních látek. Prázdnou ampulku lze vyhodit do odpadu, kde se beze zbytku rozloží. Ampulky jsou dále vyrobeny v praktickém dávkovacím balení, které umožní vyjmout vždy jen jednu ampulku a tak je ochrana před okolními vlivy dvojitá.

Jak to funguje? Produkty monoderma respektují přirozenou rovnováhu pokožky a poskytují aktivní ingredience v nejčistší chormě a nejefektivnější koncentraci přímo do Vaší pokožky.

Vitamín C. Hlavními výhodami vitamínu C v oblasti estetické dermatologie je jeho schopnost zvýšit produkci kolagenu a elastinu v kůži, což jsou látky, které udržují mladý vzhled pokožky. Dále redukuje melanin obsažený v kůži a tak pomáhá odstranění hyperpigmentacen (nadměrné pigmentace) pokožky.

Indikace: Monoderma C10 obsahuje čistý vitamín C, který je účinným pomocníkem v boji proti stárnutí (podporuje syntézu kolagenu), působí proti hyperpigmentaci pokožky a dále jako pomocná látka při léčbě některých forem zánětlivé dermatitidy.

Měsíční terapie redukuje nadměrnou pigmentaci až o 50% a zredukuje vrásky až o 39%.

Návod k použití: naneste 1-2 ampulky denně na čistou pokožku v oblasti, kterou chcete ošetřit.

Informace a fotografie byly použity ze stánek MedaPreX s.r.o. s jejich souhlasem. Více informací o produktech na www.medaprex.cz.

Obsah: 28 ampulek.

Další informace

Výrobce Monoderma
Výrobce - řada Monoderma
Akční zboží Ano bez kontroly
Akce po vyprodání akčního zboží (pouze s kontrolou) Ne
EAN 8032523250404
SUKL Ne
Konzistence Ampule
Typ pleti Citlivá, Normální
Parfemace Bez parfemace
Pro koho je určen Pro muže, Pro ženy
Věkové složení Pro dospělé
Použití Univerzální
 

Související produkty