Je klinicky prokázáno, že účinně obnovuje suchou až velmi suchou, popraskanou nebo podrážděnou pokožku. Naše pokožka zvládá náročný úkol, kterým je ochrana našeho těla, jeho následkem však může být velmi suchá, popraskaná a podrážděná. Potřebuje SOS péči.

Eucerin Aquaphor Regenerační mast poskytuje velmi suché a podrážděné pokožce potřebnou SOS péči. Na jejím povrchu vytváří poloprodyšnou ochrannou bariéru, která podporuje přirozený transfer vodní páry a kyslíku dovnitř a ven z pokožky, a tak umožňuje pokožce ‚dýchat‘ a posilovat její přirozenou bariérovou funkci. Obsažený glycerin je účinná hydratační složka, která přitahuje vodu a pomáhá ji zadržovat v pokožce. Účinkuje společně s panthenolem, který napomáhá urychlit regeneraci a obnovu pokožky a zároveň pokožku hydratuje.

Urychluje regeneraci pokožky. Mast bez obsahu vody pomáhá obnovovat, chránit a zklidňovat suchou až velmi suchou, popraskanou a podrážděnou pokožku. Vytváří ideální ochrannou bariéru, která podporuje regeneraci pokožky.

Eucerin Aquaphor Regenerační mast neobsahuje parfemaci ani konzervační látky, a klinické a dermatologické testy prokázaly, že účinně obnovuje velmi suchou, popraskanou a podrážděnou pokožku.

Zklidňující, průhledná mast se snadno nanáší a jemným vmasírováním proniká do problematických oblastí pokožky, jako jsou kolena a lokty, popraskaná pokožka na kloubech prstů rukou, roztřepená nehtová kůžička a popraskané paty. Díky jednoduchému složení je dobře snášena citlivou pokožkou a je vhodná pro použití u kojenců a dětí, stejně jako na pokožku po drobných popáleninách a na pokožku po povrchových dermatologických zákrocích, jako je laserové ošetření a chemické peelingy. Pokožka je zregenerovaná, ochráněná a obnovená.


Eucerin Regenerační mast Aquaphor používejte pouze na reepitelizovanou pokožku (tj. tam, kde se již vytvořila nová tkáň), a nikoli na otevřené, vlhké či krvácející rány. Poraďte se s vaším dermatologem, jak dlouho byste měli po ošetření před použitím výrobku počkat.

Návod k použití: Eucerin Aquaphor Regenerační mast můžete používat tak často, jak potřebujete pro zklidnění a zjemnění oblastí podrážděné nebo popraskané pokožky. Praktické menší balení se vejde do vaší kabelky a můžete jej nosit s sebou všude, kam potřebujete. 

Složení: Paraffinum Liquidum   Paraffinum Liquidum & Cera Microcristallina   Ceresin   Lanolin Alcohol   Panthenol   Glycerin   Bisabolol  

Více informací
Výrobce - řada EUCERIN Aquaphor
Akční zboží Ano bez kontroly
Akce po vyprodání akčního zboží (pouze s kontrolou) Přepočítat cenu
EAN 4005800221422
Konzistence Mast
Parfemace Bez parfemace
Pohlavi Pro děti, Pro muže, Pro ženy
Napište svou recenzi
Prohlížíte si:EUCERIN Aquaphor Regenerační mast 220ml