Pro nekonečně dlouhé a husté řasy s fascinujícím objemem. Koncentrovaná výživa pro maximální pevnost, pružnost a podporu růstu řas i obočí. Jedinečné složení s isoflavonem Genistein, kofeinem, kreatinem, biotinem a panthenolem.

Řasové hnojivo sérum představuje koncentrovanou výživu a péči pro řasy a obočí. Mimořádně účinné složení séra spojuje jedinečnou přírodní složku, isoflavon Genistein, zodpovědnou za podporu růstu řas i obočí, s příznivými účinky kofeinu, kreatinu a biotinu. Složení je navíc doplněno o panthenol, který řasám zajišťuje intenzivní hydrataci a podporuje jejich maximální pevnost a pružnost.
Výsledkem pravidelné aplikace Řasového hnojiva jsou nekonečně dlouhé, husté a pružné řasy s fascinujícím objemem.
Sérum je vhodné také pro podporu růstu či zvýraznění chloupků obočí, například při jeho nedostatečném růstu či nešetrném protrhání.

Kdy je vhodné užívat Řasové hnojivo:
- při nedostatečné délce, hustotě a objemu řas
- při špatné kvalitě či poškození řas
- po permanentním prodlužování nebo nalepování řas
- při nedostatečném růstu obočí

Vyzkoušejte také řady Vlasové hnojivo pro maximální růst a hustotu vlasů či Pleťové hnojivo, kolagenový nápoj, pro svěží a zářivou pleť.

Použití: sérum pomocí pěnového aplikátoru naneste 1x denně (optimálně večer před spaním) podél horní i dolní linie řas, případně
v oblasti obočí, kde chcete podpořit růst chloupků. Aplikujte na důkladně odlíčený obličej, v dostatečném množství a co nejblíže kořínkům řas či chloupkům obočí, ale tak, aby nedošlo k zanesení séra do oka. Pro dosažení optimálního efektu je nutné sérum aplikovat pravidelně po dobu alespoň 3 měsíců a následně kúru opakovat pro zachování maximálního efektu na délku, hustotu i kvalitu řas a obočí.

Více informací
Výrobce - řada Simply You
Akce po vyprodání akčního zboží (pouze s kontrolou) Přepočítat cenu
Konzistence BB krém
Napište svou recenzi
Prohlížíte si:Simply You Řasové hnojivo sérum 30 ml NOVINKA