InocellTM byl krátce po uvedení do prodeje ve Spojených státech oslavován jako přírodní produkt dekády už v roce 1998. Je však nutno dodat, že tomu předcházelo více než dvě desetiletí výzkumu. Inocellu se dostalo tak velké pozornosti právem. Od té doby na InocellTM bylo provedeno další dva tisíce studií, které minimálně potvrdily, že InocellTM je velmi efektivní přírodní proti-rakovinová látka, která má význam při prevenci zhoubných nádorů. Význam Inocellu je i v jeho užívání při následné  péči u takzvaně „vyléčených onkologických pacientů“.

Prvni část Inocellu je Inositol. Životně důležitá látka Inositol spoluvytváří  buněčné membrány.  V rostlinné potravě je vázanou formou Inositolu kyselina fytová, která se vyznačuje antioxidačními a protirakovinnými účinky. Její estery mají protizánětlivé vlastnosti. Inositol vykazuje také lipotropní účinky a snižuje hladinu tuků v krvi. Inositol působí velmi dobře na játra a proto je účinný i při léčbě kožních onemocnění a je nezbytný pro tvorbu kostní dřeně.  Zdrojem Inositolu jsou zejména luštěniny a obiloviny. Denní potřeba čistého Inositolu se odhaduje na 1000 mg. Tuto potřebu běžná strava většinou nepokrývá. InocellTM je tak významným zdrojem Inositolu.

Druhá část Inocellu je IP6 , forma přírodního vitaminu, strukturou podobného Inositolu. IP6 pomáhá tělu s mnoha důležitými procesy.

Suplementace IP6 má tyto výhody:

1. IP6 má proti- nádorové a proti-rakovinové vlastnosti.

2. IP6 podporuje činnost jater a snižuje škodlivý cholesterol

3. IP6 zabraňuje tvorbě ledvinových kamenů, protože metabolizuje šťavelan vápenatý.

noCell™ je patentovaná směs látek inositolu a IP6 (inositolhexafosfátu), které se přirozeně vyskytují v potravě s vysokým obsahem vlákniny (celá zrna, obiloviny, luštěniny, ořechy, semena a celozrné výrobky). IP6 a ostatní inositol fosfáty se přirozeně vyskytují ve většině buněk savců, kde se podílejí na řadě důležitých buněčných funkcí. InoCell™ je obohacen o vitamin C a selen, které přispívají k normální funkci imunitního systému a k ochraně buněk před oxidativním stresem.

Přípravek doporučujeme užívat:

• osobám se špatnými životními návyky

• zdravé populaci i osobám se zvýšenou potřebou příjmu inositolu, IP6, vitaminu C a selenu

Složení: Aktivní látka (1 kapsle): InoCell™ (Inositol, IP6, vápenaté soli IP6 – 50 mg vápníku (6,25 % RHP), hořečnaté soli IP6 – 15 mg hořčíku (4 % RHP)) 500 mg, vitamin C 20 mg (25 % RHP) a selen 14 μg (25,45 % RHP). 1 kapsle obsahuje: InoCell™, hydroxypropylmethylcelulóza, mikrokrystalická celulóza, askorbát sodný, polyvinylpyrrolidon – pojivo, stearan hořečnatý – látka protispékavá, inaktivované kvasnice obohacené selenem (selenomethionin - neobsahuje lepek), oxid titaničitý – barvivo. 
RHP – referenční hodnota příjmu.

Dávkování: Dospělí 2 kapsle 1 x denně, při potížích 2 kapsle 2 x denně. Děti od 6 let užívají poloviční dávku. Užívejte vždy na lačno, nejméně 30 minut před jídlem a dostatečně zapijte. Nepřekračujte doporučenou denní dávku.

Upozornění: Ukládejte mimo dosah dětí! Výrobek není určen pro děti do 6 let, těhotné a kojící ženy. Minimální trvanlivost do konce data uvedeného na dóze a na krabičce. Neslouží jako náhrada pestré stravy. Dbejte na různorodou a vyváženou stravu a zdravý životní styl. Uchovávejte v suchu při teplotě do 25°C.

 

Více informací
Výrobce - řada Barny's
Akční zboží Ano bez kontroly
Akce po vyprodání akčního zboží (pouze s kontrolou) Přepočítat cenu
EAN 621629900221
Forma užití Tablety kapsle
Věk Pro dospělé
Napište svou recenzi
Prohlížíte si:Barnys InoCell dvojbalení 2x60 tablet AKCE