Monoderma je přírodní vitamínová terapie zaměřená na péči a starostlivost o pokožku. Řada monoderma nabízí vitamíny A, C a E v účinných koncentracích, v čisté a přírodní formě. Tato unikátní vitamínová terapie byla vyvinuta italskými odborníky, společností Vermont Italia, která má více než 50leté zkušenosti s výrobou lékařské kosmetiky.

Proč Monoderma? Vitamínová terapie Monoderma neobsahuje běžné alergeny jako umělá barviva, vůně a konzervační látky. Monoderma obsahuje pouze přírodní formu jednotlivých vitamínů v účinné koncentraci. Monoderma jsou efektivním řešením pro různé kožní problémy, redukci vrásek a zároveň chrání pokožku před nepříznivými vlivy vnějšího okolí.

Proč speciální balení? Vitamíny v čisté a přírodní formě mají tendernci na vzduchu a světle oxidovat, a tak ztrácejí svou účinnost. Speciální balení Monodermodosi ochrání aktivní složky před možnou oxidací. Ampulky Monodermodosi jsou vyrobeny z rostlinného želé, které je biologicky rozložitelné, sterilní a uchovává stabilitu aktivních látek. Prázdnou ampulku lze vyhodit do odpadu, kde se beze zbytku rozloží. Ampulky jsou dále vyrobeny v praktickém dávkovacím balení, které umožní vyjmout vždy jen jednu ampulku a tak je ochrana před okolními vlivy dvojitá.

Jak to funguje? Produkty monoderma respektují přirozenou rovnováhu pokožky a poskytují aktivní ingredience v nejčistší chormě a nejefektivnější koncentraci přímo do Vaší pokožky.

Indikace: Monoderma A15 obsahuje čistý Retinol (vitamín A), který je indikován jako pomocná látka při léčbě poškození kůže UV zářením, mírného až středního akné a seboroické dermatitidy. Zároveň zjemňuje pokožku a odtranuje mrtvé buňky z vnější vrstvy pokožky. Vhodný k redukci vrásek a k omlazení pleti.

Měsíční vitamínová terapie navýší elasticitu Vaší kůže až o 45%.

Návod k použití: naneste 1 ampulku denně na čistou pokožku v oblasti, kterou chcete ošetřit.

Informace byly použity ze stánek MedaPreX s.r.o. s jejich souhlasem. Více informací o produktech na www.medaprex.cz.

Obsah: 28 ampulek.

Více informací
Výrobce - řada Monoderma
Akční zboží Ano bez kontroly
EAN 8032523250428
Konzistence Ampule
Typ pleti Aknózní, Citlivá, Velmi citlivá
Parfemace Bez parfemace
Pohlavi Pro muže, Pro ženy
Věk Pro dospělé
Použití Univerzální
Napište svou recenzi
Prohlížíte si:MONODERMA A15 Čistý vitamín A (Retinol) 0,15% 28 ampulí AKCE