0

MONODERMA E5 Čistý vitamín E (Tokoferol) 5% 28 ampulí

Dostupnost: Skladem méně než 3 kusy
Kód: 166583
Výrobce: Monoderma
420,00 Kč (347,11 Kč bez DPH)
NEBO

infoNapište první recenzi tohoto produktu

E5 28 amp

  • E5 28 amp

Detaily

Monoderma je přírodní vitamínová terapie zaměřená na péči a starostlivost o pokožku. Řada monoderma nabízí vitamíny A, C a E v účinných koncentracích, v čisté a přírodní formě. Tato unikátní vitamínová terapie byla vyvinuta italskými odborníky, společností Vermont Italia, která má více než 50leté zkušenosti s výrobou lékařské kosmetiky.

Proč Monoderma? Vitamínová terapie Monoderma neobsahuje běžné alergeny jako umělá barviva, vůně a konzervační látky. Monoderma obsahuje pouze přírodní formu jednotlivých vitamínů v účinné koncentraci. Monoderma jsou efektivním řešením pro různé kožní problémy, redukci vrásek a zároveň chrání pokožku před nepříznivými vlivy vnějšího okolí.

Proč speciální balení? Vitamíny v čisté a přírodní formě mají tendernci na vzduchu a světle oxidovat, a tak ztrácejí svou účinnost. Speciální balení Monodermodosi ochrání aktivní složky před možnou oxidací. Ampulky Monodermodosi jsou vyrobeny z rostlinného želé, které je biologicky rozložitelné, sterilní a uchovává stabilitu aktivních látek. Prázdnou ampulku lze vyhodit do odpadu, kde se beze zbytku rozloží. Ampulky jsou dále vyrobeny v praktickém dávkovacím balení, které umožní vyjmout vždy jen jednu ampulku a tak je ochrana před okolními vlivy dvojitá.

Jak to funguje? Produkty monoderma respektují přirozenou rovnováhu pokožky a poskytují aktivní ingredience v nejčistší chormě a nejefektivnější koncentraci přímo do Vaší pokožky.

Indikace: Vitamin E je přírodní ochranou Vaší pokožky proti volným radikálům a podporuje aktivity antioxidačního systému. Vhodný pro pleť ve stresu, s erytémem, suchou až velmi suchou. Vitamín E je velmi efektivní k zmírnění zánětu, podráždění pokožky a také zpomaluje proces stárnutí pokožky.

Ideální pro letní měsíce jako ochrana proti účinkům UVA záření. Pro lepší efekt lze zkombinovat s vitamínem C.

Návod k použití:
1-2 ampulky denně na čistou pokožku v oblasti, kterou chcete ošetřit.

Informace a fotografie byly použity ze stánek MedaPreX s.r.o. s jejich souhlasem. Více informací o produktech na www.medaprex.cz.

Obsah: 28 ampulek.

Další informace

Výrobce Monoderma
Výrobce - řada Monoderma
Akční zboží Ano bez kontroly
Akce po vyprodání akčního zboží (pouze s kontrolou) Ne
EAN 8032523250343
SUKL Ne
Konzistence Ampule
Typ pleti Citlivá
Parfemace Bez parfemace
Pro koho je určen Pro muže, Pro ženy
Věkové složení Pro dospělé
Použití Univerzální
 

Související produkty