0

A-DERMA Exomega control krém 400ml

Dostupnost: Skladem více než 3 kusy
Kód: 164524
Výrobce: A-Derma
374,00 Kč (309,09 Kč bez DPH)
NEBO

infoNapište první recenzi tohoto produktu

A-DERMA Exomega control krém 400ml

Detaily

Tento přípravek využívá technologickou inovaci STERILNÍ KOSMETIKY zaručující vysokou bezpečnost přípravku, který je sterilní, bez konzervantů a obsahuje pouze základní nezbytné složky.

Suchá kůže se sklonem k atopii, která trpí svěděním. Obličej a tělo. Vhodné již od narození. • Zaručená účinnost: Proti škrábání. Okamžitě zklidňuje a kontroluje pocity podráždění spojené se suchostí kůže. • Bezpečnost a přírodní složení: Obsahuje extrakt z výhonků (mladých rostlinek) ovsa Rhealba® získaných z organického zemědělství. Přírodní sterilní složení, bez konzervantů a bez parfemace. • Textura šetřící čas: 1 aplikace denně. 24h hydratace. Rychlá absorpce.

Návod k použití: Naneste 1x denně na kůži předem umytou přípravkem hygieny Exomega. Obličej a tělo. Pro získání produktu otevřete uzávěr a zmáčkněte tubu. Po každém použití odstraňte přebytečný přípravek z víčka a poté uzavřete. Pro vytlačení zbývajícího množství produktu z tuby postupně tubu rolujte směrem dolů. Vyvinuto s cílem minimalizovat riziko vzniku alergických reakcí. Přírodní složení.

Další informace

Výrobce A-Derma
Výrobce - řada A-Derma, A-Derma Exomega
Akční zboží Ano bez kontroly
Akce po vyprodání akčního zboží (pouze s kontrolou) Ne
EAN 3282770073577
SUKL Ne
Konzistence Krém
Parfemace Bez parfemace
Pro koho je určen Pro děti, Pro muže, Pro ženy
 

Související produkty