0

VICHY Korekční make-up Dermablend 30ml - Nude (25)

Dostupnost: Skladem méně než 3 kusy
Kód: 164213
Výrobce: Vichy
439,00 Kč (362,81 Kč bez DPH)
NEBO

infoNapište první recenzi tohoto produktu

Db kor.make-up c.25 30ml

  • Db kor.make-up c.25 30ml

Detaily

Formule Korekčního make-upu Dermablend v sobě spojuje vysoce koncentrované krycí pigmenty s velmi jemnou texturou. Dokonalý vzhled po 12 hodin bez zvýraznění vrásek. Díky ultra jemné textuře se make-up při kontaktu s pokožkou „rozpouští“. Obsahuje 25 % pigmentů, tj. 2x vyšší koncentrace než u běžných make-upů. I přesto se Dermablend snadno nanáší. Textura se perfektně přizpůsobuje pleti a rovnoměrně se roztírá po celém obličeji. Zaručuje dokonalé překrytí kožních nedokonalostí bez efektu masky.

Textura: NOVINKA VICHY: Poddajná krycí textura se velmi snadno nanáší, je jemná a dobře se roztírá. Díky tomu je barva na obličeji dokonale jednotná a kryje všechny nedokonalosti pleti, aniž by se na některých částech obličeje vytvářely tmavší skvrny.

Aplikace: 1. Korekční make-up naneste konečky prstů nebo pomocí houbičky, rozetřete lehkými pohyby od středu obličeje k okrajům. V místech drobných nerovností naneste větší množství a jemným poklepáváním rozetřete. 2. Rozetřete do ztracena kolem uší, krku a na čele pro přirozený vzhled líčení. 3. Opakujte až do dosažení požadovaného krytí.

Pro všechny typy pleti včetně citlivé. Bez parfemace. Bez parabenů. SPF 35. 24hodinová hydratace. Nekomedogenní.

Obsah: Tuba 30 ml.

Další informace

Výrobce Vichy
Výrobce - řada Vichy, Vichy Dermablend
Akční zboží Ano bez kontroly
Akce po vyprodání akčního zboží (pouze s kontrolou) Ne
EAN 3337871316600
SUKL Ne
Konzistence Tekutý make-up
Typ pleti Aknózní, Citlivá, Mastná, Normální, Se sklonem ke zčervenání, Smíšená, Suchá
 

Související produkty