0

BIODERMA Photoderm MAX SPF50+ Aquafluid 40ml SLEVA

Dostupnost: Skladem více než 3 kusy
Kód: 167823
Výrobce: Bioderma
249,00 Kč (205,79 Kč bez DPH)
NEBO

infoNapište první recenzi tohoto produktu

BIODERMA Photoderm MAX SPF50+ Aquafluid 40ml SLEVA

Detaily

Je maximální solární ochrana pro pleť intolerantní, pleť světlou s pihami a pleť vystavenou intenzivnímu slunění (hory, tropy...). Určen pro všechny typy pleti i v kombinaci s mastnou pletí.

Exkluzivní účinnost UVA/UVB dermatologických filtrů produktu Photoderm MAX nabízí optimální ochranu proti solárním spáleninám, předchází solárním intolerancím a bojuje proti předčasnému stárnutí pleti. Exkluzivní patent Buněčné Bioochrany ®* zajištuje optimální ochranu kožních buněk proti jejich poškození. Ultra-lehká bezbarvá textura nezanechává bílé stopy ani mastný film, pokožka se neleskne. Matující suchý krém. Hypoalergenní, nekomedogenní, excelentní tolerance, fotostabilní.

Aplikujte rovnoměrně dostatečné množství přípravku před vystavením se slunečnímu záření (snížené množství přípravku snižuje výši solární ochrany). Pravidelně opakujte. Aplikaci opakujte vždy před a po pobytu ve vodě, setření nebo sportu. K dostání také tmavě nebo světle tónovaný. Aplikujte na zdravou pokožku. Nevystavujte kojence a malé děti přímému slunci. Nadměrná expozice slunci představuje vážné zdravotní riziko.

Další informace

Výrobce Bioderma
Výrobce - řada Bioderma Photoderm
Akční zboží Ano
Akce po vyprodání akčního zboží (pouze s kontrolou) Přestat publikovat
EAN 3401561197715
SUKL Ne
Konzistence Fluid, Krém
Ochranný faktor SPF 50+
Typ pleti Aknózní, Citlivá, Mastná, Normální, Smíšená, Suchá
Parfemace Bez parfemace
Typ UV filtru UV filtr kombinovaný
Použití Péče o obličej
 

Související produkty