0

Vagisan HydroKrém Cremolum 16 čípku

Dostupnost: Obvykle 7 dnů
Kód: 174454
Výrobce:
285,00 Kč (235,54 Kč bez DPH)
NEBO

infoNapište první recenzi tohoto produktu

Vagisan HydroKrém Cremolum 16 čípku

Detaily

  • První nehormonální krém pro léčbu vaginální suchosti
  • Nová aplikační forma
  • Vaginální čípky s unikátní galenikou
  • Vytvoří hladký zklidňující krém na sliznici pochvy
  • Neobsahuje hormony, parfemaci ani konzervanty

Vagisan Hydrokrém Cremolum je vaginální čípek, který se po zavedení rozpustí v pochvě, pojme stávající poševní sekret, a vytvoří tak zvláčňující a vyživující krém.

Obsahuje přídavek pufru kyseliny mléčné a mléčnanu vápenatého, který způsobuje, že krém vytvořený v pochvě má hodnotu pH (hodnotu kyselosti) cca 4,5. Protože normální hodnota pH v pochvě činí 3,8 až 4,5, přispívá pufrový systém kyseliny mléčné v přípravku Vagisan HydroKrém Cremolum k udržení zdravého prostředí v pochvě.

Neobsahuje hormony, a proto je případně možné jej používat společně s hormonální substituční terapií nebo střídat s vaginálními krémy nebo čípky s obsahem hormonů (estrogenů). Pravidelné používání přípravku může mít pozitivní účinky při prevenci podráždění a zánětů pochvy. Nedoporučuje se používat před pohlavním stykem.

Dávkování: Vagisan Hydrokrém Cremolum je určen k aplikaci do pochvy; vaginální čípky se (nejlépe před spaním) zavádějí co nejhlouběji do pochvy. Nejsnadněji se přípravek aplikuje vleže na zádech, s mírně pokrčenýma nohama. Po aplikaci doporučujeme použít slipovou vložku.

Zpočátku doporučujeme každodenní použití. Po zmírnění obtíží lze četnost aplikací snížit podle potřeby, např. 2–3krát týdně. Vagisan Hydro Krém Cremolum Ize při dobré snášenlivosti bez obav používat i delší dobu, a to i během těhotenství a kojení.

Složení: Calcium Lactate, Cetearyl Alcohol, Hydrogenated Coco-Glycerides, Lactic Acid, PEG-20 Glyceryl Stearate, Sodium Carbomer. Vaginální čípek neobsahuje hormony, vonné ani konzervační látky.

Další informace

Výrobce Ne
Výrobce - řada nedefinováno
Akční zboží Ne
Akce po vyprodání akčního zboží (pouze s kontrolou) Přepočítat cenu
EAN 4048882671341
SUKL Ne
Obsahová látka nedefinováno
Forma užití Čípky
Věkové složení Pro dospělé