0

Imunoglukan P4H(R) sirup 250 ml

Dostupnost: Skladem více než 3 kusy
Kód: 153531
Výrobce: Imunoglukan
319,00 Kč (277,39 Kč bez DPH)
NEBO

infoNapište první recenzi tohoto produktu

Sirup 250ml

 • Sirup 250ml

Detaily

Doplněk stravy Imunoglukan sirup je přírodní produkt posilující obranyschopnost organismu. Je určen pro děti a dospělé upřednostňující sirupovou formu. Je vhodnou prevencí při nástupu dětí do kolektivu, v čase zvýšeného onemocnění, v období chřipky, při opakovaných infekcích horních dýchacích cest a při zvýšené zátěži imunitního systému. Napomáhá normalizovat sníženou obranyschopnost při opakovaném podávaní antibiotik, při radioterapii a chemoterapií a při celkové únavě organismu.

Obsahuje přírodní beta-(1,3/1,6)-D-glukan pleuran v optimální kombinaci s vitamínem C.


Jak působí beta-(1,3/1,6)-D-glukan pleuran na imunitu?

Beta-glukan pleuran výrazně stimuluje přirozenou obranyschopnost organismu. Působí imunomodulačně a posiluje tělu vlastní obranné mechanismy. Aktivuje důležité buňky imunitního systému, hlavně makrofágy, které mají rozhodující úlohu v nastartovaní a udržovaní imunitní odpovědi. Jsou zodpovědné za odstranění nežádoucích mikroorganismů a cizích látek (bakterií, virů, mutovaných buněk) z těla, které způsobují často závažná onemocnění.


Použití:
je vhodnou prevencí

 • při nástupu dětí do kolektivu
 • v rizikovém období zvýšeného onemocnění
 • v období chřipky
 • virových, bakteriálních, plísňových infekcí

výrazně posiluje přirozenou obranyschopnost

 • děti s oslabeným imunitním systémem
 • před chirurgickými zákroky
 • při opakovaných infekcích horních dýchacích cest

je podporou pro imunitní systém během léčby v případě

 • infekčních onemocnění (virových, bakteriálních, plísňových, parazitárních)
 • chronických zánětlivých onemocnění
 • chirurgických zákroků
 • onkologických onemocnění, chemoterapie a ozařování
 • onemocnění v důsledku oslabeného imunitního systému

Upozornění: Přípravek nesmí užívat lidé po transplantaci orgánů a lidé užívající imunosupresiva. Potravní doplňek není určený jako náhrada pestré stravy. Při užívání nepřekračujte doporučené dávkování. Přípravek není určen pro děti do 1 roku, dětem od 1 roku do 3 let lze podávat na doporučení lékaře.

Složení: 1 ml sirupu obsahuje: přírodní beta-(1,3/1,6)-D-glukan pleuran 10 mg (není stanovena doporučená denní dávka), vitamín C (L-askorban vápenatý – Ca-askorbát) 10 mg (=12,5 % doporučené denní dávky). Neobsahuje alkohol, barviva ani aromatické látky.

Doporučené dávkování: Na posílení obranyschopnosti se preventivně doporučuje užívat 1 ml sirupu na 5 kg tělesné hmotnosti denně, a to dlouhodobě (minimálně 2-3 měsíce). Dávku možno zvýšit 2násobně v akutním stavu, při začínajících infekcích a při imunitním oslabení organismu, zvýšenou dávku je potřebné užívat minimálně 3 dny. Sirup se užívá nejlépe večer před spánkem anebo ráno nalačno.

Přípravek je vhodný pro dospělé a děti od 3 let, na doporučení lékaře již od 1 roku věku. Je vhodný i pro alergiky, celiatiky a diabetiky.

Obsah balení:
250 ml.

Další informace

Výrobce Imunoglukan
Výrobce - řada Imunoglukan
Akční zboží Ano
Akce po vyprodání akčního zboží (pouze s kontrolou) Přestat publikovat
EAN 8588002084256
SUKL Ne
Obsahová látka Hlíva a betaglukany
Forma užití Sirup
Věkové složení Pro děti od 3 let, Pro dospělé