0

Puressentiel Sprej proti bolesti v krku 15ml

Dostupnost: Skladem méně než 3 kusy
Kód: 170119
Výrobce: Puressentiel
199,00 Kč (173,04 Kč bez DPH)
NEBO

infoNapište první recenzi tohoto produktu

Puressentiel Sprej proti bolesti v krku 15ml

Detaily

Puressentiel sprej do krku proti bolesti a podráždění. Sprej do krku s aktivními přísadami 100% přírodního původu. Propolis, třapatka (echinacea), med, esenciální olej. Přináší: ztišení krku, lokální a rychlou úlevu, pomoc při únavě hlasivek. Od 7 let.

Sprej do krku kombinuje propolis a třapatku, jejichž povzbudivé účinky oceníme zejména v zimních měsících, zklidňující med a čtyři esenciální oleje (máta peprná, blahovičníkový kořen, tymián s thujanolem a rozmarýn s cineolem.

Dávkování: Před každým použitím důkladně protřepejte. Dospělí: 2 až 3 střiky do zadní části krku 3 až 6krát denně. Děti (od 7 let): 1 střik do zadní části krku 3 až 6krát denně. Nepřekračujte doporučené dávkování. Užívejte v rámci pestrého a vyváženého jídelníčku a zdravého způsobu života.

Složení: Přísady: podle MDDD* (dospělí 2,34 ml): Voda, sacharóza, rostlinný glycerin, alkohol, extrakt z propolisu na vodní bázi (138 mg*), med (124 mg*), tekutý výtažek z třapatky (echinacea purpurea) (49,7 mg*); přírodní dochucovadla: esenciální olej z eucalyptus radiata, máty peprné (mentha piperita), rozmarýn s cineolem (rosmarinus officinalis), tymián s thujanolem (thymus vulgaris), koncentrovaná citronová šťáva (citrus); emulzní činidla: sójový lecitin. Produkt neobsahuje gluteny.*Maximální denní doporučené dávky.

Upozornění: Esenciální oleje jsou vysoce koncentrované, proto je užívejte jen v doporučovaném množství. Uchovávejte mimo dosah dětí. Neužívejte v době těhotenství a kojení. Produkt by také neměli užívat starší lidé a lidé s alergií na produkty z medu, křečemi nebo epilepsií. Nadměrná konzumace produktu může mít laxativní efekt. Zabraňte kontaktu produktu s očima. Pokud dojde ke kontaktu s očima, opatrně vyplachujte pod tekoucí vodou po dobu několika minut. Produkt uchovávejte v původním balení mimo dosah slunce, vzduchu a zdrojů tepla. Nesprejujte na zdroje tepla nebo na jemné textilie.

 

Další informace

Výrobce Puressentiel
Výrobce - řada Puressentiel dýchání
Akční zboží Ano bez kontroly
Akce po vyprodání akčního zboží (pouze s kontrolou) Ne
EAN 3401597183256
SUKL Ne
Obsahová látka Echinacea
Forma užití Sprej
Věkové složení pro děti od 12 let, Pro dospělé
 

Související produkty