0

Puressentiel Relaxační sprej 75ml

Dostupnost: Skladem méně než 3 kusy
Kód: 170124
Výrobce: Puressentiel
449,00 Kč (371,07 Kč bez DPH)
NEBO

infoNapište první recenzi tohoto produktu

Puressentiel Relaxační sprej 75ml

Detaily

Sprej pro uvolnění a odpočinek. Aerosol ve spreji. 12 esenciálních olejů. 100% přírodní a čisté složení.

Složení: 12 esenciálních olejů: Růžové dřevo, rmen římský, cypřiš, levandule, mandarinka, majoránka, neroli, pomeranč, voňatka, petitgrain, santalové dřevo a verbena se zklidňujícími, uvolňujícími a tišícími účinky, které přirozeně přinášejí uvolnění, odpočinek a spánek.

VE DNE: Přináší uvolnění a odpočinek. Snižuje stres.

V NOCI. Uspává. Přispívá ke klidnému, pokojnému a regenerativnímu spánku.

Dávkování: Sprej pro atmosférické použití. Stříkněte jednou do všech čtyř rohů ložnice. Můžete posprejovat i kapesník a položit ho na noční stolek.

Doporučení: Nesprejujte v přítomnosti dítěte mladšího jednoho roku. Počkejte alespoň 30 minut, než takové dítě opět do místnosti vezmete. Nedoporučujeme těhotným nebo kojícím ženám, osobám, které v minulosti zaznamenaly křečové nebo epileptické záchvaty, a lidem alergickým na esenciální oleje. V případě dětí, a pokud jste během dlouhodobé léčby, poraďte se před použitím s odborníkem. Pouze pro vnější použití. Vyvarujte se kontaktu s očima, pokožkou a sliznicemi. Držte mimo dosah dětí. Nepožívejte. Skladujte mimo jídlo, pití a krmení pro zvířata. Může způsobovat alergické reakce na pokožce. Kapalina i výpary jsou mimořádně hořlavé. Způsobuje vážné podráždění očí. Pokud dojde ke kontaktu s pokožkou: Důkladně omyjte mýdlem a vodou. Pokud dojde ke kontaktu s očima: Opatrně vyplachujte pod tekoucí vodou po dobu několika minut. Pokud podráždění pokožky, vyrážka nebo podráždění očí trvá, vyhledejte lékařskou pomoc. Nepožívejte. V případě požití vypláchněte ústa, ihned vyhledejte lékaře a ukažte mu krabičku nebo lahvičku.

Další informace

Výrobce Puressentiel
Výrobce - řada Puressentiel relaxace a spánek
Akční zboží Ano bez kontroly
Akce po vyprodání akčního zboží (pouze s kontrolou) Ne
EAN 3401545057837
SUKL Ne
Obsahová látka nedefinováno
Forma užití Sprej
Věkové složení Pro děti do 3 let, pro děti od 12 let, Pro děti od 3 let, pro děti od 6 let, Pro dospělé
 

Související produkty