0

Puressentiel Nosní sprej proti rýmě 15ml

Dostupnost: Skladem méně než 3 kusy
Kód: 170118
Výrobce: Puressentiel
215,00 Kč (177,69 Kč bez DPH)
NEBO

infoNapište první recenzi tohoto produktu

Puressentiel Nosní sprej proti rýmě 15ml

Detaily

Hypertonický nosní sprej je ideální uvolnění nosu v případech nachlazení, rinitidy, sinusitidy a rýmy, během zimy a období nemocí* či alergií. *Kromě ušních a krčních infekcí a laryngitidy, pokud to nedoporučí lékař. Puressentiel nosní sprej do období zimy,nemocí a alergií. Nachlazení, rinitida, sinusitida, rýma.

Okamžitý efekt: uvolnění dýchacích cestu za necelou minutu.Uvolňuje a usnadňuje dýchání. Zklidňuje podrážděnou sliznici. Zvlhčuje a čistí ucpané nosní dutiny.

Dávkování: Před každým použitím důkladně protřepejte. Dospělí: 2 stříknutí / jedna nosní dírka (maximálně 5krát denně). Děti (od 3 let): 1 stříknutí / jedna nosní dírka (maximálně 5krát denně). Spotřebujte do dvou týdnů od otevření.

Složení: Kombinace hypertonické mořské vody a organické vody z rozmarýnových květů s esenciálními oleji EOBBD*** (ravensára, kakost, eucalyptus radiata, niaouli) zaručuje šetrný, nedráždivý a nevysušující účinek na nosní sliznici. Dále obsahuje propolis a výtažek z echinacey.*** Botanicky a biochemicky jasně vymezené esenciální oleje.

UPOZORNĚNÍ: Držte mimo dosah dětí. Nedoporučujeme dětem do 3 let, těhotným nebo kojícím ženám a osobám, které trpí alergií na některou z přísad (třapatka, propolis, voda z květů rozmarýnu, esenciální oleje z ravensáry, kakostu, blahovičníku eucalyptus radiata, niaouli a mořská voda) nebo na obsažené alergeny (limonen, citronellol, geraniol, linalool, citrál). V případě pochybností produkt před použitím vyzkoušejte na pokožce. Pokud příznaky přetrvávají, poraďte se se svým lékařem.Složení: 100% přirozený

 

Další informace

Výrobce Puressentiel
Výrobce - řada Puressentiel dýchání
Akční zboží Ano bez kontroly
Akce po vyprodání akčního zboží (pouze s kontrolou) Ne
EAN 3401097183190
SUKL Ne
Obsahová látka Echinacea
Forma užití Sprej
Věkové složení pro děti od 12 let, Pro děti od 3 let, pro děti od 6 let, Pro dospělé
 

Související produkty