0

Puressentiel Inhalační tyčinka proti rýmě 1ml

Dostupnost: Skladem méně než 3 kusy
Kód: 170122
Výrobce: Puressentiel
169,00 Kč (139,67 Kč bez DPH)
NEBO

infoNapište první recenzi tohoto produktu

Puressentiel Inhalační tyčinka proti rýmě 1ml

Detaily

Inhalační tyčinka pro uvolnění dýchacích cest. Obsahuje 19 aromaesenciálních olejů. 100% přírodní produkt bez konzervantů a syntetické parfemace.

Pomáhá: uvolňovat dýchací cesty.

Dávkování: Podržte inhalátor zhruba 1 cm od nosní dírky, druhou nosní dírku zacpěte a třikrát zhluboka vdechněte vůni esenciálních olejů. Stejný postup opakujte u druhé nosní dírky. Inhalujte maximálně 5krát denně.

Složení: Anýz, pimentovník, kajeput, citron, cypřiš, hřebíček, cypřiš, blahovičník (eukalyptus globulus a radiata), levandule, máta peprná, niaouli, oregano, borovice (pinus silvestris), ravensára, rozmarýn s cineolem, šalvěj, tea tree, tymián s thymolem + přírodní mentol a kafr. Obsahuje: D-limonen, pineny (alfa nebo beta), g-terpinen, delta-3-karen, eucalyptol, longifolen. Přirozeně se vyskytují v esenciálních olejích.

Upozornění: Nedoporučujeme dětem do 7 let, těhotným (zejména během prvních tří měsíců těhotenství) nebo kojícím ženám a osobám, které v minulosti zaznamenaly křečové nebo epileptické záchvaty, a každému s alergií na esenciální oleje. V případě dětí, a pokud jste během dlouhodobé léčby, poraďte se před použitím s odborníkem. Držte mimo dosah dětí. Pouze pro vnější použití. Nepožívejte. Může způsobovat kožní alergickou reakci. Krabičku nebo štítek uchovávejte pro případ, že byste museli vyhledat lékaře. Držte mimo dosah dětí. POKUD DOJDE KE KONTAKTU S POKOŽKOU: Důkladně omyjte mýdlem a vodou. V případě podráždění nebo vyrážky vyhledejte lékařskou pomoc. Prázdného obalu, případně nespotřebovaného produktu, se zbavujte v souladu s platnými místními/regionálními/státními/mezinárodními vyhláškami pro likvidaci odpadu. Spotřebujte do 6 měsíců od otevření.

 

Další informace

Výrobce Puressentiel
Výrobce - řada Puressentiel dýchání
Akční zboží Ano bez kontroly
Akce po vyprodání akčního zboží (pouze s kontrolou) Ne
EAN 3401396610397
SUKL Ne
Obsahová látka nedefinováno
Forma užití nedefinováno
Věkové složení pro děti od 12 let, Pro dospělé
 

Související produkty