0

EUCERIN DermoPure sérum s trojím účinkem 40ml

Dostupnost: Skladem méně než 3 kusy
Kód: 177271
Výrobce: Eucerin
349,00 Kč (288,43 Kč bez DPH)
NEBO

infoNapište první recenzi tohoto produktu

EUCERIN DermoPure sérum s trojím účinkem 40ml

Detaily

Proti pigmentovým skvrnám: Redukuje pozánětlivé hyperpigmentace po akné a brání jejich dalšímu výskytu.

Proti nedokonalostem pleti: Účinně redukuje nedokonalosti pleti a pomáhá předcházet vzniku nových.
Proti lesku pleti: Poskytuje dlouhotrvající zmatnění povrchu pleti.

95 % potvrdzuje: Konečne som zvíťazila nad pigmentovými škvrnami po akné*.
*100 dobrovolníků, osm týdnů pravidelného používání dvakrát denně.

Klinicky testované Sérum s trojitým účinkem obsahující patentovaný thiamidol bylo vyvinuto na problematickou pleť pro redukci pigmentových skvrn po akné, redukci nedokonalostí pleti a regulaci lesku. První výsledky jsou viditelné za 2 týdny a poté postupem času dochází k dalšímu zlepšování.

Klinická studie se 40 uživateli, 12 týdnů pravidelné aplikace Séra s trojitým účinkem společně s Ochrannou emulzí SPF 30 dvakrát denně.

Akné je součástí života obrovského množství lidí napříč celou společností. Postihuje až 95 % dospívajících a 40 % dospělých. 1 Mnoho lidí navíc trpí pigmentovými skvrnami po akné (jinak též pozánětlivou hyperpigmentací) ještě dlouho poté, co akutní akné z pleti vymizí. Poté, co se zbaví nedokonalostí, bojují se svými pigmentovými skvrnami po akné, které mohou na pleti zůstávat několik let či desetiletí 2 a sluneční záření navíc tyto příznaky zhoršuje.

Zhruba každý druhý člověk se setká s pigmentovými skvrnami po akné. Míra výskytu pigmentových skvrn po akné je stejná u mužů i žen a objevuje se u všech typů pleti, nicméně převažuje u tmavších odstínů pleti. 3 

Eucerin DermoPure Sérum s trojitým účinkem obsahující patentovaný thiamidol vám umožní konečně zvítězit nad nedokonalostmi pleti a pigmentovými skvrnami po akné díky 3 klíčovým faktorům:

 1. Proti pigmentovým skvrnám: Patentovaný thiamidol* redukuje pozánětlivé hyperpigmentace po akné a brání jejich dalšímu výskytu.
 2. Proti nedokonalostem pleti: Kyselina salicylová díky antibakteriálním a komedolytickým účinkům efektivně redukuje nedokonalosti pleti a protizánětlivá složka licochalcon A pomáhá předcházet vzniku nových.
 3. Proti lesku pleti: Technologie regulující nadměrnou tvorbu kožního mazu poskytuje dlouhotrvající zmatnění povrchu pleti.

Respondenti v našich studiích uvádějí, že výrobky ve skutečnosti nejen zlepšily jejich životy a přinesly jim úlevu, ale mají také nejvyšší účinnost proti pigmentovým skvrnám po akné ze všech výrobků, které kdy vyzkoušeli. "Tato kombinace vítězí nad pigmentovými skvrnami po akné," říká 95 % uživatelů 4.

1 Zouboulis, C. C., Hautarzt. 2014; 65(8):733–750.
2 Abad-Casintahan, F. a kol., “Frequency and Characteristics of Acne-Related Post-Inflammatory Hyperpigmentation.” J Dermatol. 2016; 43:826–828.
3 Kaufman a kol., Am J Clin Dermatol. 2018; 19:489–503, Perkins a kol., JEADV. 2011; 25(9):1054–1060.
 4 Uživatelská studie výrobku se 100 uživateli, osm týdnů pravidelné aplikace Séra s trojitým účinkem společně s Ochrannou emulzí SPF 30 dvakrát denně.

Klinické a dermatologické studie

Dobrá kožní snášenlivost a účinnost na problematické pleti s postaknózními skvrnami.

Klinicky prokázáno, že viditelně redukuje postaknózní skvrny až o 80 % 1 a pupínky až o 90 % 2. Viditelně zlepšuje póry až o 71 % 2. První viditelné výsledky za 2 týdny.

Použití:

 • Používejte ráno a večer.
 • Na důkladně vyčištěnou pleť obličeje naneste množství jednoho stlačení pumpičky.
 • Použijte na celý obličej. Vyhněte se oblasti očí.
 • Dále pokračujte nanesením vhodného pečujícího výrobku. Pro zvýšenou účinnost doporučujeme Eucerin DermoPure Ochrannou emulzi SPF 30 ráno a DermoPure Zmatňující emulzi večer.
 • Vhodné i pro použití pod roušku.
 • Nepoužívejte u dětí do 12 let.
 • Může vyvolat pocit lehkého štípání.
 • Neaplikujte na silně zanícené pupínky.
 • Nepoužívejte další výrobky s obsahem thiamidolu.

Další informace

Výrobce Eucerin
Výrobce - řada Eucerin Dermopure
Akční zboží Ano
Akce po vyprodání akčního zboží (pouze s kontrolou) Přestat publikovat
EAN 4005800294327
SUKL Ne
Konzistence Sérum
Typ pleti Aknózní, Citlivá, Mastná
Parfemace S parfémem
Pro koho je určen Pro muže, Pro ženy
Věkové složení nedefinováno
Použití Denní, Noční, Univerzální
 

Související produkty