0

EUCERIN AtopiControl Acute krém 100ml

Dostupnost: Skladem méně než 3 kusy
Kód: 175782
Výrobce: Eucerin
559,00 Kč (461,98 Kč bez DPH)
NEBO

infoNapište první recenzi tohoto produktu

EUCERIN AtopiControl Acute krém 100ml

Detaily

První pomoc při vzplanutí atopického ekzému. Suchá, dráždivá atopická pokožka svědí a nutí ke škrábání. Nepříjemné příznaky se tím zhoršují, obtěžují v průběhu dne a mohou narušovat i spánek. Eucerin AtopiControl Acute Care Cream významně zlepšuje stav pokožky během akutních fází atopického ekzému a poskytuje svědící pokožce úlevu. Krém není parfémovaný a lze jej použít tak často, jak potřebujete. Je vhodný jak pro dospělé, tak pro děti a kojence již od tří měsíců.

Komplex zklidňujících a chladivých aktivních látek, v kombinaci s omega 3 a 6 mastnými kyselinami a ceramidy, pomáhá regenerovat kožní bariéru a zmírňuje suchost pokožky. Zklidňuje zarudnutí a podráždění a zmírňuje svědění na smyslové úrovni. Snižuje nutkání škrábat pokožku.

  • zklidňuje zarudlou a podrážděnou pokožku
  • zmírňuje pocit svědění
  • snižuje nutkání škrábat pokožku

Aplikujte na postižená místa kdykoliv během dne podle potřeby. V menším množství naneste na pokožku a jemně rozetřete. Nechejte důkladně vstřebat. Vyhněte se kontaktu s očním okolím.

Obsahuje unikátní komplex aktivních složek: Výtažek z lékořice licochalcon A redukuje podráždění a zarudnutí kůže. Dekandiol má antibakteriální účinky a působí proti svědění. Mentoxypropandiol vyvolává pocit ochlazení, působí na smyslové úrovni, kde zmírňuje pocity svědění. Ceramidy a omega 3 a 6 mastné kyseliny z pupalkového oleje zklidňují pokožku a napomáhají její regeneraci. Olej z jadérek hroznového vína, vitamin E.

Další informace

Výrobce Eucerin
Výrobce - řada Eucerin AtopiControl
Akční zboží Ano bez kontroly
Akce po vyprodání akčního zboží (pouze s kontrolou) Ne
EAN 4005800264481
SUKL Ne
Konzistence Krém
Typ pleti Citlivá, Suchá, Velmi citlivá, Velmi suchá a atopická
Parfemace Bez parfemace
Pro koho je určen Pro děti, Pro muže, Pro ženy
Věkové složení nedefinováno
Použití nedefinováno
 

Související produkty