0

EUCERIN AtopiControl Acute krém 100ml SLEVA

Dostupnost: Skladem méně než 3 kusy
Kód: 175782
Výrobce: Eucerin
499,00 Kč (412,40 Kč bez DPH)
NEBO

infoNapište první recenzi tohoto produktu

EUCERIN AtopiControl Acute krém 100ml SLEVA

Detaily

První pomoc při vzplanutí atopického ekzému. Suchá, dráždivá atopická pokožka svědí a nutí ke škrábání. Nepříjemné příznaky se tím zhoršují, obtěžují v průběhu dne a mohou narušovat i spánek. Eucerin AtopiControl Acute Care Cream významně zlepšuje stav pokožky během akutních fází atopického ekzému a poskytuje svědící pokožce úlevu. Krém není parfémovaný a lze jej použít tak často, jak potřebujete. Je vhodný jak pro dospělé, tak pro děti a kojence již od tří měsíců.

Komplex zklidňujících a chladivých aktivních látek, v kombinaci s omega 3 a 6 mastnými kyselinami a ceramidy, pomáhá regenerovat kožní bariéru a zmírňuje suchost pokožky. Zklidňuje zarudnutí a podráždění a zmírňuje svědění na smyslové úrovni. Snižuje nutkání škrábat pokožku.

  • zklidňuje zarudlou a podrážděnou pokožku
  • zmírňuje pocit svědění
  • snižuje nutkání škrábat pokožku

Aplikujte na postižená místa kdykoliv během dne podle potřeby. V menším množství naneste na pokožku a jemně rozetřete. Nechejte důkladně vstřebat. Vyhněte se kontaktu s očním okolím.

Obsahuje unikátní komplex aktivních složek: Výtažek z lékořice licochalcon A redukuje podráždění a zarudnutí kůže. Dekandiol má antibakteriální účinky a působí proti svědění. Mentoxypropandiol vyvolává pocit ochlazení, působí na smyslové úrovni, kde zmírňuje pocity svědění. Ceramidy a omega 3 a 6 mastné kyseliny z pupalkového oleje zklidňují pokožku a napomáhají její regeneraci. Olej z jadérek hroznového vína, vitamin E.

Další informace

Výrobce Eucerin
Výrobce - řada Eucerin AtopiControl
Akční zboží Ano bez kontroly
Akce po vyprodání akčního zboží (pouze s kontrolou) Ne
EAN 4005800264481
SUKL Ne
Konzistence Krém
Typ pleti Citlivá, Suchá, Velmi citlivá, Velmi suchá a atopická
Parfemace Bez parfemace
Pro koho je určen Pro děti, Pro muže, Pro ženy
Věkové složení nedefinováno
Použití nedefinováno
 

Související produkty