0

Zodac tablety 40x10mg

Dostupnost: Skladem méně než 3 kusy
Kód: 176253
Výrobce: Sanofi
Registrovaný léčivý přípravek
125,00 Kč (113,64 Kč bez DPH)
NEBO

infoNapište první recenzi tohoto produktu

Zodac tablety 40x10mg

Detaily

Léčivý přípravek Zodac pomáhá účinně tlumit projevy alergie – zmírňuje nosní a oční projevy sezónní i celoroční alergické rýmy, pomáhá odstraňovat nepříjemné pocity při kopřivce. Tablety Zodac jsou vhodné pro dospělé a děti od 6 let. 

Léčivý přípravek Zodac patří do skupiny léků nazývaných antihistaminika. Obsahuje účinnou látku cetirizini dihydrochloridum, která zabraňuje uvolňování histaminu. Ten se přirozeně vyskytuje v našem těle a je zodpovědný za vznik příznaků alergie. Léčivý přípravek Zodac tak tlumí nepříjemné alergické projevy, jako je kopřivka, svědění na kůži i v nose, rýma, kýchání, pálení a slzení očí.

DávkováníUžívejte 1 tabletu 1× denně, kterou vždy zapijte sklenicí vody. Dětem ve věku 6–12 let podávejte ½ tablety 2× denně.

Dále by Vás mohlo zajímat, že při užívání přípravku Zodac byste neměli pít alkohol. Pokud jste těhotná nebo kojíte, poraďte se o užívání přípravku Zodac s lékařem. Lékařskou konzultaci vyhledejte také v případě, že užíváte léky, které působí tlumivě na centrální nervový systém, například léky na depresi nebo epilepsii. Přípravek Zodac ve formě tablet je vhodný pro dospělé a děti od 6 let. Pro podávání menším dětem jsou určeny kapky nebo sirup. 

Složení: Jedna potahovaná tableta obsahuje 10 mg cetirizini dihydrochloridum.  Dále pomocné látky monohydrát laktózy, kukuřičný škrob, povidon 30, magnesium-stearát, hypromelózu 2910/5, makrogol 6000, mastek, oxid titaničitý, simetikonovou emulzi SE 4. 

 

Další informace

Výrobce Sanofi
Výrobce - řada Sanofi
Akční zboží Ne
Akce po vyprodání akčního zboží (pouze s kontrolou) Přepočítat cenu
EAN 8594739244153
SUKL 0243466
Obsahová látka nedefinováno
Forma užití Tablety kapsle
Věkové složení pro děti od 12 let, pro děti od 6 let, Pro dospělé
Logo pro zásilkový výdej léčivých přípravků
 

Související produkty