0

Walmark Prostenal Night tbl.60 bls.

Dostupnost: Skladem méně než 3 kusy
Kód: 176330
Výrobce: Walmark
369,00 Kč (320,87 Kč bez DPH)
NEBO

infoNapište první recenzi tohoto produktu

Walmark Prostenal Night tbl.60 bls.

Detaily

Prostenal Night je doplněk stravy obsahující vhodnou kombinaci rostlinných extraktů, vataminů B1, B2, D3 a minerálu zinku, které pomáhají mužům udržet zdravou prostatu, minimalizovat noční vstávání na toaletu a tím podporují přirozeně kvalitní spánek.

Doplněk stravy Prostenal Night obsahuje rostlinné extrakty z palmy sabadilové, kanadských brusinek a indického ženšenu, navíc je doplněn o vitaminy B1, B2, D3 a zinek. Palma sabadilová (Saw palmetto, Serenoa repens) podporuje normální funkci močové soustavy a zdraví prostaty. Indický ženšen (Withania somnifera), známý též jako ashwaganda podporuje energii, vitalitu, duševní zdraví, relaxaci a kvalitní spánek. Vitaminy B1 a B2 přispívají k normálnímu energetickému metabolismu, normální činnosti nervové soustavy a duševní rovnováhy. Zinek přispívá k udržení normální hladiny mužského pohlavního hormonu testosteronu v krvi a díky tomu příznivě ovlivňuje mužskou plodnost. Vitamin D3 podporuje normální činnost imunitního systému a normální dělení buněk. Prostenal Night je vhodný pro podporu zdravé prostaty, díky čemuž pomáhá minimalizovat časté noční vstávání na toaletu.

Dávkování: Užívejte 1 tabletu večer po jídle a zapijte dostatečným množstvím tekutiny. Pro co nejlepší účinek je vhodné užívat přípravek dlouhodobě.

Přípravek není určen pro děti.

Dále by Vás mohlo zajímat, že pokud objevíte krev v moči nebo máte bolestivé nutkání močit doprovázené neschopností vymočit se, měli byste neprodleně vyhledat lékaře.

Složení: Jedna tableta obsahuje Saw palmetto (palma sabadilová neboli serenoa repens) 320 mg, kanadské brusinky (Vaccinium macrocarpon, šťáva v prášku) 250 mg, indický ženšen (Withania somnifera či ashwaganda) 50 mg, vitamin B1 0,55 mg (50 % DRHP*), vitamin B2 0,70 mg (50 % DRHP*), vitamin D3 10 µg/400 I.U. (200 % DRHP*), zinek 10 mg (100 % DRHP*).

* DRHP - denní referenční hodnoty příjmu


Další informace

Výrobce Walmark
Výrobce - řada Walmark
Akční zboží Ano
Akce po vyprodání akčního zboží (pouze s kontrolou) Přestat publikovat
EAN 8596024013284
SUKL Ne
Obsahová látka nedefinováno
Forma užití nedefinováno
Věkové složení nedefinováno
 

Související produkty