0

Walmark GinkoPrim MAX 60 tablet

Dostupnost: Skladem méně než 3 kusy
Kód: 174387
Výrobce: Walmark
255,00 Kč (221,74 Kč bez DPH)
NEBO

infoNapište první recenzi tohoto produktu

Walmark GinkoPrim MAX 60 tablet

Detaily

Kvalitní extrakt Ginkgo biloby obohacený o DMAE a hořčík ve formě snadno polykatelných tabletách.

  • Ginkgo biloba (Jinan dvoulaločný) je strom, který roste na Zemi po více než 200 milionů let. Jeho listy se užívají tisíce let v tradiční čínské medicíněPomáhá udržovat duševní i fyzické zdraví, paměť, kognitivní funkce. Působí jako antioxidant. Podporuje duševní rovnováhu, zlepšuje mikrocirkulaci krevního systému a periferní oběhový systém (oči, sluch).
  • DMAE (Dimethylaminoethanol) je organická sloučenina, která se podobá cholinu a zároveň se přirozeně vyskytuje v některých rybách, jako jsou sardinky a ančovičky. 
  • Hořčík přispívá ke správné psychické činnosti, je nezbytný pro mentální funkce, výkonnost a energetický metabolismus těla. Pomáhá snížit míru únavy a vyčerpání a přispívá k normální činnosti nervové soustavy a k normální činnosti svalů.

Dávkování: Užívejte 1 tabletu denně, nejlépe po jídle. Zapijte dostatečně tekutinou. Pro maximální efekt užívejte pravidelně každý den.

Složení: Ginkgo biloba extrakt (standardizováno na 24 % flavonoidních glykosidů, 6 % terpenolaktonů) 60 mg, DMAE 20 mg, hořčík 150 mg v jedné tabletě.

Látky protispékavé (celulosa, stearát hořečnatý, talek), oxid hořečnatý, jinan dvoulaločný (Gikgo biloba) extrakt, dimethylaminoethanol bitartrát, stabilizátory (hydroxypropyl methylcelulosa, hydroxypropylcelulosa), triglyceridy, světlicový koncentrát, barviva (oxid titaničitý, riboflavin, indigotin, brilantní modř).

Další informace

Výrobce Walmark
Výrobce - řada Walmark
Akční zboží Ne
Akce po vyprodání akčního zboží (pouze s kontrolou) Přepočítat cenu
EAN 8596024013963
SUKL Ne
Obsahová látka Ginkgo biloba
Forma užití Tablety kapsle
Věkové složení Pro dospělé
 

Související produkty