0

Maxivitalis Vlasové hnojivo šampon 150ml

Dostupnost: Skladem více než 3 kusy
Kód: 173893
Výrobce: Maxivitalis
185,00 Kč (152,89 Kč bez DPH)
NEBO

infoNapište první recenzi tohoto produktu

Maxivitalis Vlasové hnojivo šampon 150ml

Detaily

Maxivitalis Vlasové hnojivo omezuje nadměrné vypadávání, řídnutí a poškození vlasů. Kombinace kofeinu a komplexu Hustoplex podporuje dosažení optimální hustoty, objemu a kvality vlasů u žen i mužů.

Vlasové hnojivo šampon je unikátní přípravek přinášející účinnou pomoc při nadměrném vypadávání, řídnutí a poškození vlasů. Složení šamponu Vlasové hnojivo spojuje účinky kofeinu a komplexu HustoplexTM (extrakt kopřivy dvoudomé, extrakt zeleného čaje, extrakt silymarinu) pro dosažení optimální hustoty, objemu a kvality vlasů u žen i mužů. Kofein podporuje prokrvení a výživu vlasových folikulů a účinně tak omezuje nadměrné vypadávání vlasů, stimuluje růst nových vlasů a zvyšuje jejich odolnost. Extrakt kopřivy dvoudomé působí blahodárně na vlasy i vlasovou pokožku. Posiluje pevnost, pružnost a lesk vlasů, u vlasové pokožky omezuje tvorbu lupů, svědění a nadměrné maštění pokožky i vlasů, omezuje vypadávání a podporuje růst nových vlasů. Extrakt zeleného čaje má silné antioxidační a ochranné účinky na vlasové buňky, omezuje vypadávání vlasů, podporuje jejich růst a omezuje poškození vlasových buněk vlivem UV záření, stylingu i poškozujících vnějších vlivů. Zelený čaj podporuje objem vlasů, jejich lesk a celkovou svěžest. Extrakt silymarinu chrání vlasové folikuly před nepříznivým vlivem škodlivin a vnějších vlivů, zpevňuje a posiluje vlasové folikuly a omezuje vypadávání vlasů, zlepšuje krásný a silný vzhled vlasů. Šampon Vlasové hnojivo je vhodný pro dlouhodobé použití.

Použití: Naneste šampon na mokré vlasy a jemně napěňte, zejména na pokožce hlavy a po celé délce vlasů. Nechte alespoň 3 minuty působit, poté důkladně opláchněte vodou. Pro co nejlepší výsledek se při intenzivním vypadáváním vlasů doporučuje kombinovat šampon s užíváním doplňku stravy Vlasové hnojivo.

Složení: kofein, pečující komplex HustoplexTM (kopřiva, zelený čaj, silymarin)

Další informace

Výrobce Maxivitalis
Výrobce - řada nedefinováno
Akční zboží Ano
Akce po vyprodání akčního zboží (pouze s kontrolou) Přestat publikovat
EAN 8594059737748
SUKL Ne
Konzistence nedefinováno
Pro koho je určen nedefinováno
 

Související produkty