0

Vagisan Zvlhčující krém 50g

Dostupnost: Skladem méně než 3 kusy
Kód: 170863
Výrobce:
319,00 Kč (263,64 Kč bez DPH)
NEBO

infoNapište první recenzi tohoto produktu

Vagisan Zvlhčující krém 50g

Detaily

Vagisan HydroKrém zmírňuje obtíže vyvolané suchostí v oblasti pochvy a vnějších intimních partií (pocit suchosti, pálení, svědění, drobná poranění a bolest při pohlavním styku, např. při nedostatku estrogenů v období klimakteria).  Přípravek můžete použít i pro usnadnění pohlavního styku.

  • krém obsahuje vysoký podíl vody, čímž pokožce v oblasti pochvy a ve vnější intimní oblasti dodává vlhkost
  • vyživující lipidy (tuky) udržují pokožku vláčnou

Pravidelné používání přípravku může mít pozitivní účinky při prevenci podráždění a zánětů v pochvě i na vnějších intimních partiích způsobeným suchostí. Vaginální suchost nejčastěji postihuje ženy v období menopauzy a projevuje se svěděním, pálením nebo bolestí při pohlavním styku.

Přípravek neobsahuje hormony, a proto je případně možné jej používat společně s hormonální substituční terapií nebo střídat s vaginálními krémy nebo čípky s obsahem hormonů (estrogenů). Díky obsahu kyseliny mléčné je Vagisan HydroKrém upraven na hodnotu pH 4,5 (hodnotu kyselosti) a přispívá tak k udržení zdravého prostředí v pochvě.

Použití: Vagisan HydroKrém je vhodný k použití do pochvy (pomocí aplikátoru) a na vnější intimní partie. K nanesení do pochvy použijte aplikátor, který naplníte do poloviny krémem a poté zavedete do pochvy, a to nejlépe před spaním. Aplikujte 1x denně nebo méně často (např. 2-3x týdně). Četnost užití závisí na individuálních potížích. Během užívání doporučujeme nosit slipovou vložku.

K ošetření vnějších intimních partií a poševního vchodu aplikujte Vagisan HydroKrém několikrát denně přímo na pokožku. Krém smí být používán i během těhotenství a kojení. V případě suché pochvy se může Vagisan HydroKrém aplikovat i před pohlavním stykem.

Složení: Voda, Benzylalkohol, Cetearylalkohol, Cetyl-Palmitát, Kyselina Mléčná, Oktyldodekanol, Polysorbát 60, Laktát Sodný, Sorbitan-Stearát. Krém neobsahuje hormony a parfemaci.

Nepoužívejte při známé přecitlivělosti nebo alergii na kteroukoliv složku krému. Krém by se neměl používat bezprostředně po porodu. Aplikace přípravku Vagisan HydroKrém se nedoporučuje ani při výskytu vaginální infekce (např. vaginální mykózy), v tomto případě se poraďte se svým lékařem. Neobsahuje žádné spermicidní látky (tzn. látky, které zabíjejí spermie), a proto nechrání před nechtěným otěhotněním.

 

Další informace

Výrobce Ne
Výrobce - řada nedefinováno
Akční zboží Ano bez kontroly
Akce po vyprodání akčního zboží (pouze s kontrolou) Ne
EAN 4048882676865
SUKL Ne
Konzistence Krém
Parfemace nedefinováno
Pro koho je určen nedefinováno
 

Související produkty