0

TraumaPet oto Ag ušní kapky s kapátkem 50ml

Dostupnost: Obvykle 7 dnů
Kód: 173657
Výrobce: Traumapet
159,00 Kč (131,40 Kč bez DPH)
NEBO

infoNapište první recenzi tohoto produktu

TraumaPet oto Ag ušní kapky s kapátkem 50ml

Detaily

TraumaPet Ag je výrobková řada veterinárních přípravků založená na antibakteriálním působení nano stříbra. Tyto přípravky spolu s dalšími látkami napomáhají hojení ran a zkracují nepříjemné komplikace života našich zvířecích mazlíčků.Unikátní účinná látka NanoComplex s obsahem stříbra, která je obsažena v přípravcích TraumaPet® Ag ničí nepřátelské patogeny v těle tím, že rozkládá enzymy choroboplodných bakterií, virů a plísní.Dlouholeté výzkumy a konkrétní aplikace prokázaly antimikrobní a fungicidní účinky stříbra.Přípravky TraumaPet Ag se vyrábějí v České republice s garancí nejvyšší jakosti a čistoty při výrobě. raumaPet Ag představuje jedinou ucelenou řadu veterinárních přípravků tohoto druhu na trhu, které by neměly chybět v žádné zvířecí lékárničce.

Složení: Koloidní stříbro 200 µg Ag v 1 ml ušních kapek, čištěná voda, isopropylalkohol, glycerin, soda bicarbona

Charakteristika:TraumaPet oto Ag je veterinární přípravek napomáhající čištění vnějšího zvukovodu rozpouštěním a uvolňováním ušního mazu. Podporuje hojení zánětlivých onemocnění vnějšího zvukovodu bakteriálního a kvasinkového původu. U zánětů smíšeného nebo nebakteriálního původu je účinek přípravku omezen. Obsahuje unikátní účinnou látku NanoComplex® s obsahem stříbra a glycerin, který na sebe váže vlhkost a usnadňuje rozpouštění ušního mazu a napomáhá vstřebávání účinné látky. Dlouholeté výzkumy a konkrétní aplikace prokázaly antimikrobní a fungicidní účinky stříbra.

Způsob použití:Opakovaně (2-5x denně) kapejte do postiženého zvukovodu. Přípravek je určen k ošetření zánětů bakteriálního a kvasinkového původu. Přípravek je vhodný pro všechny druhy chovaných zvířat. Kontraindikace nejsou známé. Možná alergie na stříbro, která je velmi vzácná.

Další informace

Výrobce Traumapet
Výrobce - řada nedefinováno
Akční zboží Ano bez kontroly
Akce po vyprodání akčního zboží (pouze s kontrolou) Ne
EAN 8594064839956
SUKL Ne
 

Související produkty