0

Swissdent Extreme Whitening Pen bělicí pero 2x3 ml

Dostupnost: Skladem více než 3 kusy
Kód: 172928
Výrobce: Swissdent
699,00 Kč (577,69 Kč bez DPH)
NEBO

infoNapište první recenzi tohoto produktu

Swissdent Extreme Whitening Pen bělicí pero 2x3 ml

Detaily

Nabízí intenzivní a šetrnou bělící péči pro zesvětlení zubů. Balení se skládá ze dvou barevně odlišených aplikátorů s jemným štětečkem. Stříbrný aplikátor STEP ONE obsahuje bělící gel. Červený aplikátor STEP TWO obsahuje aktivační gel. Bělicím činidlem je chloritan sodný (NaClO2), který je obsažen v peru STEP ONE. Aktivátor, který se nanese na zub jako druhý, aktivuje oxidační účinek bělicího gelu přímo na povrchu skloviny. Bělicí pero doplňuje účinek bělicí zubní pasty Swissdent Extreme, a proto jej doporučujeme používat především večer po vyčištění bělicí zubní pastou.

Návod k použití:

  1. Před použitím bělícího pera si vyčistěte zuby zubní pastou SWISSDENT Extreme nebo svojí běžnou zubní pastou. Poté postupujte podle následující jednoduché aplikace ve 2 krocích.
  2. Pomocí štětečku pera STEP ONE naneste bělicí gel na zub či zuby, které chcete zesvětlit
  3. Pomocí štětečku pera STEP TWO naneste aktivační gel na všechny zuby, které jste před tím potřeli gelem STEP ONE

Nechte působit po dobu 3 minut a poté si znovu vyčistěte zuby zubní pastou SWISSDENT Extreme nebo svojí běžnou zubní pastou. Následně nejezte, nepijte a nevyplachujte ústa po dobu nejméně 15 minut. Po použití opláchněte štětečky aplikátorů teplou vodou, abyste předešli slepení vláken. Pro dosažení optimálního účinku užívejte pero SWISSDENT Extreme Whitening Pen v kombinaci se zubní patou SWISSDENT Extreme a po dobu nejméně 7 dnů 1x denně.

Upozornění: Určeno pro dospělé. Není vhodné pro těhotné a kojící ženy. Není určeno pro lidi s citlivými zuby, odhalenými krčky či v případě alergie na některou obsaženou složku. V případě nutnosti se před užitím poraďte s doktorem.

Balení: 2 x 3 ml (krabička)

Další informace

Výrobce Swissdent
Výrobce - řada Swissdent
Akční zboží Ano bez kontroly
Akce po vyprodání akčního zboží (pouze s kontrolou) Ne
EAN 7640126190907
SUKL Ne
 

Související produkty