0

Salus Alpenkraft 250ml

Dostupnost: Obvykle 7 dnů
Kód: 169979
Výrobce: Liftec
265,00 Kč (230,43 Kč bez DPH)
NEBO

infoNapište první recenzi tohoto produktu

Salus Alpenkraft 250ml

Detaily

Doplněk stravy. Bylinný sirup na vlhký kašel. Čistě přírodní, neobsahuje žádné chemické konzervanty.

Alpenkraft je rostlinný sirup obsahující výtažky a esence z mnoha prospěšných bylin působících blahodárně na náš organismus, obsahuje také čistý med a sladový extrakt. Díky speciálně vybraným bylinám a dalším složkám je Alpenkraft obzvlášť prospěšný lidem, kteří jsou v kontaktu s nečistotami jako je cigaretový kouř, prach a průmyslové výpary. Alpenkraft pomáhá mírnit podráždění v krku, je doporučován zpěváky a veřejnými mluvčími. Díky lahodné chuti je oblíbený u dětí (vhodný od 6 let) i dospělých.

Dávkování:  Dospělí  3 – 5x denně 10 ml. Děti 6 – 12 let  3 – 5x denně 5 ml. Sirup nechce rozplynout v ústech, nezapíjejte! Složky obsažené v Alpenkraftu působí na sliznici v dutině ústní a v krku.

Složení: vodné extrakty a esence (33,4%) z nati tymiánu, květu heřmánku, květu lípy, plodu anýzu, plodu kmínu, plodu fenyklu, šištic chmele, nati truskavce, sacharóza, med, sladový výtažek, ethanol (< 1,2 % vol), extrakt z borovice kleči, extrakt z kořene lékořice; éterické oleje:  olej z borovice kleči, olej z citronu, olej z badyánu, olej z fenyklu, olej z eukalyptu, olej z máty

Neobsahuje konzervační látky, barviva ani jiné syntetické přídatné látky.


Další informace

Výrobce Liftec
Výrobce - řada nedefinováno
Akční zboží Ano bez kontroly
Akce po vyprodání akčního zboží (pouze s kontrolou) Ne
EAN 4004148047039
SUKL Ne
Obsahová látka nedefinováno
Forma užití Sirup
Věkové složení pro děti od 12 let, pro děti od 6 let, Pro dospělé
 

Související produkty