0

VitaHarmony Rybí olej Omega 3 1000 mg tob.150

Dostupnost: Skladem více než 3 kusy
Kód: 137900
Výrobce: VitaHarmony
179,00 Kč (155,65 Kč bez DPH)
NEBO

infoNapište první recenzi tohoto produktu

VitaHarmony Rybí olej Omega 3 1000 mg tob.150

Detaily

Želatinové tobolky obsahují olej ryb žijících v arktických vodách. Olej je bohatým zdrojem esenciálních omega-3 nenasycených mastných kyselin, a to zejména kyseliny eikosapentaenové (EPA) a dokosahexaenové (DHA). DHA přispívá k udržení normálního stavu zraku a činnosti mozku. EPA a DHA přispívají k normální činnosti srdce. Příznivého účinku se dosáhne při přívodu 250 mg EPA a DHA denně. Vhodný je současný příjem antioxidantů, například vitaminu E. 

Celková spotřeba ryb je v České republice velmi nízká a několik posledních let stagnuje na 5 až 5,5 kg na osobu za rok. Pro srovnání průměrná roční spotřeba na jednoho obyvatele zeměkoule představuje 16 kg, v rámci EU 11 kg. Tobolky rybího oleje představují efektivní řešení, jak obohatit svůj denní příjem o omega-3-mastné kyseliny.
 
Doporučené dávkování: 1 tobolka 1x denně.
 
Skladování: Na suchém a chladném místě, v uzavřeném obalu, mimo dosah dětí! Minimální trvanlivost do data uvedeného na obalu.
 
Upozornění: Obsah začněte užívat pouze z nepoškozeného bezpečnostního obalu. Nepřekračujte doporučené denní dávkování. Není určeno dětem do 3 let. Není určeno jako náhrada pestré stravy.

Další informace

Výrobce VitaHarmony
Výrobce - řada Vitahar
Akční zboží Ano
Akce po vyprodání akčního zboží (pouze s kontrolou) Přestat publikovat
EAN 8594010860942
SUKL Ne
Obsahová látka Rybí olej a omega-3 kyseliny
Forma užití Tablety kapsle
Věkové složení Pro dospělé
 

Související produkty