0

Rene Furterer Triphasic regenerační kúra proti padání vlasů ampule 8x5,5ml +mini produkty ZDARMA

Dostupnost: Skladem méně než 3 kusy
Kód: 172521
Výrobce: Rene Furterer
1 299,00 Kč (1 073,55 Kč bez DPH)
NEBO

infoNapište první recenzi tohoto produktu

Rene Furterer Triphasic regenerační kúra proti padání vlasů ampule 8x5,5ml +mini produkty ZDARMA

Detaily

CHRONICKÉ VYPADÁVÁNÍ VLASŮ (hormonální, dědičné – řídnoucí vlasy)Péče při chronickém vypadávání vlasůIndikace: při chronickém vypadávání vlasů způsobeném hormony nebo dědičností.Je způsobeno narušením životního cyklu vlasů; zkracuje se růstová fáze života vlasu, což způsobuje pokleshustoty vlasů, postupně se odhaluje vlasová pokožka.

Novinka: TRIPHASIC PROGRESSIVE s 3 aktivními fázemi působí na 3 faktory zodpovědné za chronické vy-padávání vlasů: vaskulární, hormonální a tkáňový. Jedná se o komplexní péči, která přispívá k zastavení vypadávání, zachování vlasového kapitálu a viditelně zvyšuje hustotu vlasů.

AKTIVNÍ INOVACE: Biotrinin, přírodní aktivní látka, působí v každé fázi životního cyklu vlasu**** pro efek-tivní a komplexní zamezení chronického vypadávání vlasů.
Vznik vlasu: Biotrinin se podílí na aktivaci signálu potřebného ke spuštění růstu vlasů. Růstová fáze: 1 - ATP, zdroj energie nezbytný pro růst vlasů, posiluje ukotvení vlasového folikulu a podpo-ruje zachování buněk****. Jeho působení posiluje potenciál Biotrininu (patentovaná aktivní látka), který
prodlužuje život vlasů****. 2 - rostlinný výtažek z Brazilského ženšenu, kombinovaný s esenciálními olejiz pomerančovníku, levandule a stimulující masáží, aktivují kožní mikrocirkulaci, aby se maximalizoval příjemživin a energie potřebných pro optimální růst vlasů.
Stupeň zralosti: 1 – hydrolyzovaný Curbicia extrakt ze semen dýně spojený s Biotrininem zpomaluje vypadá-vání vlasů tím, že snižuje nadprodukci kožního mazu, který způsobuje dušení vlasového kořínku. 2 - výtažek z lékořice zamezuje zánětu vlasové cibulky**** a HMC***** zabraňuje tuhnutí kolagenových vláken****obklopujících vlasový folikul, podporují prostředí vedoucí k rozvoji vitálních vlasů.Výsledek: Životní cyklus vlasů se prodlužuje a zpomaluje se vypadávání vlasů. Stimuluje a prodlužuje růstsilných a odolných vlasů: +7 490 vlasů celkem po 3 měsících používání***. Již po prvním měsíci používáníse zvyšuje hustota vlasů a snižuje viditelnost vlasové pokožky. Vlasy jsou lehké a zdravé. Bez oplachování – Nelepí, nezatěžujeZpůsob použití: TRIPHASIC PROGRESSIVE se používá dvakrát týdně během 1. měsíce jako intenzivní kúra,následně jednou týdně po dobu 2 měsíců. Po umytí vlasů naneste celý obsah jedné ampule po pěšinkáchdo jednotlivých partií čisté vlasové pokožky. Vmasírujte krouživým pohybem do vlasové pokožky pomocí exkluzivního masážního aplikátoru pro podporu vstřebávání. Špičku aplikátoru opláchněte ihned po aplikaci.Vhodné pro citlivou pokožku hlavy. Čtěte pečlivě návod k použití.

Upozornění: K vnějšímu použití. Zamezte kontaktu s očima. Při zasažení očí okamžitě důkladně vypláchnětevodou. Nepolykejte. Uchovávejte mimo dosah dětí. Nepoužívejte pro těhotné a kojící ženy.*Zdroj: QuintilesIMS - Pharmatrend – lékárenský trh kosmetické péče při vypadávání vlasů, s výjimkou perorálního trhu, ve Francii - rok2016 - v hodnotě. **Ve Francii. ***Průměrný celkový nárůst počtu vlasů na vlasové pokožce i v oblasti nejčastějšího vypadávání vlasů (vprůměru 40% povrchu pokožky hlavy). Výsledky po 3 měsících. +6 260 vlasů po celé vlasové pokožce od 1. měsícepoužívání. Studie provedená u 31 mužů. ****Test in vitro. *****Hesperidin methyl chalkon, získaný z Pomerančovníku

 

Další informace

Výrobce Rene Furterer
Výrobce - řada nedefinováno
Akční zboží Ano bez kontroly
Akce po vyprodání akčního zboží (pouze s kontrolou) Ne
EAN 3282770110456
SUKL Ne
Konzistence Ampule
Pro koho je určen Pro muže, Pro ženy
 

Související produkty