0

Rene Furterer Absolue keratine maska 200ml NOVINKA

Dostupnost: Skladem méně než 3 kusy
Kód: 175744
Výrobce: Rene Furterer
1 035,00 Kč (855,37 Kč bez DPH)
NEBO

infoNapište první recenzi tohoto produktu

Rene Furterer Absolue keratine maska 200ml NOVINKA

Detaily

Obnovující kúra pro poškozené, lámavé vlasy. Opakované barvení, žehlení nebo vysoušení vlasy poškozuje a zanechává je slabé a křehké. Vlasy se stávají roztřepené, drsné na dotek a bez lesku. Pro jejich obnovu René Furterer vyvinul obnovující kúru, rituálsložený ze 3 aktivních látek přírodního původu. Rostlinný keratin*, kterýproniká do hloubky vlasu, obnovuje poškozený vlas zevnitř a posiluje jeho strukturu**. Biocymentin navrací vlasům pevnost a uzavírá po-škozenou kutikulu vlasu. Lničkový olej s vysokým obsahem omega-3 mastných kyselin vyživuje a chrání vlas. Absolue Kératine Ultra obno-vující maska intenzivně obnovuje poškozené a příliš namáhané vlasy.
Výsledek: Původní krása a přirozenost vlasů je viditelně obnovena. Již od první aplikace jsou vlasy jemné, pružné, lesklé a snadno se rozčesávají. Vlasy postupně získávají zpět svoji sílu a dlouhodobou odolnost.

Způsob použití: Používejte jako kúru po dobu 4-6 týdnů. Po umytí šam-ponem aplikujte masku o velikosti lískové oříšku na ručníkem osušené vlasy. Pro poškozené vlasy: nechte působit 3-5 minut. Pro extrémně poškozené vlasy: nechte působit 5-10 minut. Pročesejte vlasy a důkladněopláchněte. Při zasažení očí důkladně opláchněte vodou. *Obsahuje aminokyseliny podobné vlasovému keratinu.**Testování keratinu ex vivo.

Další informace

Výrobce Rene Furterer
Výrobce - řada nedefinováno
Akční zboží Ne
Akce po vyprodání akčního zboží (pouze s kontrolou) Přepočítat cenu
EAN 3282770202687
SUKL Ne
Konzistence Maska
Pro koho je určen Pro ženy
 

Související produkty