0

Rene Furterer Absolue keratine maska 200ml NOVINKA

Dostupnost: Skladem méně než 3 kusy
Kód: 175744
Výrobce: Rene Furterer
999,00 Kč (825,62 Kč bez DPH)
NEBO

infoNapište první recenzi tohoto produktu

Rene Furterer Absolue keratine maska 200ml NOVINKA

Detaily

Obnovující kúra pro poškozené, lámavé vlasy. Opakované barvení, žehlení nebo vysoušení vlasy poškozuje a zanechává je slabé a křehké. Vlasy se stávají roztřepené, drsné na dotek a bez lesku. Pro jejich obnovu René Furterer vyvinul obnovující kúru, rituálsložený ze 3 aktivních látek přírodního původu. Rostlinný keratin*, kterýproniká do hloubky vlasu, obnovuje poškozený vlas zevnitř a posiluje jeho strukturu**. Biocymentin navrací vlasům pevnost a uzavírá po-škozenou kutikulu vlasu. Lničkový olej s vysokým obsahem omega-3 mastných kyselin vyživuje a chrání vlas. Absolue Kératine Ultra obno-vující maska intenzivně obnovuje poškozené a příliš namáhané vlasy.
Výsledek: Původní krása a přirozenost vlasů je viditelně obnovena. Již od první aplikace jsou vlasy jemné, pružné, lesklé a snadno se rozčesávají. Vlasy postupně získávají zpět svoji sílu a dlouhodobou odolnost.

Způsob použití: Používejte jako kúru po dobu 4-6 týdnů. Po umytí šam-ponem aplikujte masku o velikosti lískové oříšku na ručníkem osušené vlasy. Pro poškozené vlasy: nechte působit 3-5 minut. Pro extrémně poškozené vlasy: nechte působit 5-10 minut. Pročesejte vlasy a důkladněopláchněte. Při zasažení očí důkladně opláchněte vodou. *Obsahuje aminokyseliny podobné vlasovému keratinu.**Testování keratinu ex vivo.

Další informace

Výrobce Rene Furterer
Výrobce - řada nedefinováno
Akční zboží Ano bez kontroly
Akce po vyprodání akčního zboží (pouze s kontrolou) Ne
EAN 3282770202687
SUKL Ne
Konzistence Maska
Pro koho je určen Pro ženy
 

Související produkty