0

Puressentiel Roll-on na bolavé svaly a klouby 75ml

Dostupnost: Skladem méně než 3 kusy
Kód: 170136
Výrobce: Puressentiel
324,00 Kč (267,77 Kč bez DPH)
NEBO

infoNapište první recenzi tohoto produktu

Puressentiel Roll-on na bolavé svaly a klouby 75ml

Detaily

Roll-on na unavené svaly a klouby. Masážní kuličkový aplikátor. 14 esenciálních olejů. 100% čisté a přírodní složení. Pro osoby od 7 let.

Roll-on na svaly a klouby doporučujeme zejména sportovcům (před cvičením a po něm) a lidem, kteří trpí akutní či chronickou bolestí (zatuhlý krk, bolest zad, natažené svaly, zablokování apod.). Kombinace masážního aplikátoru a 14 esenciálních olejů s uvolňujícími účinky (kajeput, rmen římský, hřebíček, eukalyptus, stálezelené rostliny, jalovec, levandule, majoránka, máta peprná, niaouli, muškátový oříšek, borovice, rozmarýn a terpentýn) představuje přírodní způsob, jak podpořit příjemný pocit a zmírnit bolest.

Dávkování: Před použitím důkladně protřepejte. Nanášejte třikrát denně na oblasti citlivých svalů a kloubů (záda, krk, ramena, předloktí, zápěstí, boky, kolena, kotníky, chodidla). Speciální masážní aplikátor je ideální pro masírování bolestivých oblastí a dosažení maximálního pocitu uvolnění. V případě nutnosti naneste více produktu a masáž proveďte prsty. Po použití si dobře umyjte ruce.

Další informace

Výrobce Puressentiel
Výrobce - řada Puressentiel svaly a klouby
Akční zboží Ano bez kontroly
Akce po vyprodání akčního zboží (pouze s kontrolou) Ne
EAN 3401546259902
SUKL Ne
Obsahová látka nedefinováno
Forma užití Masti Gely Krémy
Věkové složení Pro dospělé
 

Související produkty