0

Puressentiel Antibakteriální gel na ruce 80ml

Dostupnost: Skladem méně než 3 kusy
Kód: 170115
Výrobce: Puressentiel
119,00 Kč (98,35 Kč bez DPH)
NEBO

infoNapište první recenzi tohoto produktu

Puressentiel Antibakteriální gel na ruce 80ml

Detaily

Čistící gel na ruce. Umožňuje čištění rukou bez vody, mýdla a oplachování. 71,9 % alkoholu rostlinného původu - tři esenciální oleje (citron, levandule, tea tree) a Aloe Vera zabraňující vysychání. Likviduje bakterie, hubí viry, zjemňuje pleť.

Dávkování: Mněte v rukou kapku gelu (3 ml) zhruba 60 sekund. Účinek je okamžitý. Nedoporučujeme pro děti do tří let. Uchovávejte v chladném a temném prostředí.

POKYNY PRO PRVNÍ POMOC: Ve všech případech pochybností, nebo když příznaky přetrvávají, vyhledejte lékařskou pomoc. Osobě v bezvědomí nikdy nepodávejte nic ústy. Při nadýchání: Postiženou osobu přemístěte na čerstvý vzduch a udržujte ji v teple a klidu. Při styku s kůží: V případě alergické reakce vyhledejte lékaře.Při zasažení očí: Důkladně vyplachujte měkkou, čistou vodou po dobu 15 minut při otevřených víčkách. Pokud se projeví zarudnutí, bolest nebo zhoršení zraku, vyhledejte očního lékaře.Při požití: Pokud je množství malé (ne více než jedno polknutí), vypláchněte ústa vodou a poraďte se s lékařem. Postiženou osobu udržujte v klidu. NEVYVOLÁVEJTE zvracení. Vyhledejte lékařskou pomoc a ukažte štítek.

Další informace

Výrobce Puressentiel
Výrobce - řada Puressentiel čistota
Akční zboží Ano bez kontroly
Akce po vyprodání akčního zboží (pouze s kontrolou) Ne
EAN 3401396609919
SUKL Ne
Konzistence Gel
Parfemace S parfémem
Pro koho je určen Pro děti, Pro muže, Pro ženy
 

Související produkty