0

Oftagel gel opht.1x10g/25mg

Dostupnost: Skladem méně než 3 kusy
Kód: 109082
Výrobce:
Registrovaný léčivý přípravek
110,00 Kč (100,00 Kč bez DPH)
NEBO

infoNapište první recenzi tohoto produktu

Oftagel gel opht.1x10g/25mg

Detaily

Léčivý přípravek Oftagel obsahuje léčivou látku karbomer, která patří do skupin tzv. oftalmologik, umělých slz. Oftagel se používá k léčbě suchého zánětu spojivky a rohovky a příznaků syndromu suchého oka.

Vkápněte 1 kapku 1 - 4× denně do oka. Při kapání mirně zakloňte hlavu a vkápněte kapku gelu do spojivkového vaku. Kapátkem se nedotýkejte oka ani jiného povrchu, aby nedošlo ke znečištění gelu ani k poranění oka. Gel používejte dle potřeby, v závislosti na intenzitě obtíží. Pokud současně používáte i jiné oční přípravky, je nutné dodržovat alespoň 15 - minutový rozestup mezi jednotlivými aplikacemi; Oftagel by měl být podáván vždy jako poslední.

Těhotné a kojící ženy by se o vhodnosti použití měly nejprve poradit s lékařem.

Dále by Vás mohlo zajímat, že pokud používáte Oftagel oční gel, nesmíte nosit měkké kontaktní čočky, neboť obsažený benzalkonium-chlorid způsobuje jejich poškození. Pokud nosíte tvrdé kontaktní čočky, před použitím přípravku je vyjměte z oka, aby nedošlo k jejich poškození. Čočky nasaďte zpět do oka nejdříve za 15 minut po vkápnutí.

Co obsahuje?

Jeden gram očního gelu obsahuje 2,5 mg carbomerum 974 P (1 g odpovídá 40 kapkám). Dále pomocné látky benzalkonium-chlorid, sorbitol, monohydrát lysinu, trihydrát octanu sodného, polyvinylalkohol, vodu na injekci


Další informace

Výrobce Ne
Výrobce - řada nedefinováno
Akční zboží Ne
Akce po vyprodání akčního zboží (pouze s kontrolou) Přepočítat cenu
EAN 6419716950495
SUKL 0059511
Obsahová látka nedefinováno
Forma užití Kapky
Věkové složení Pro dospělé
Logo pro zásilkový výdej léčivých přípravků
 

Související produkty