0

Ocuvite Lutein Forte 60 tablet

Dostupnost: Skladem méně než 3 kusy
Kód: 167084
Výrobce: Bausch and Lomb
279,00 Kč (242,61 Kč bez DPH)
NEBO

infoNapište první recenzi tohoto produktu

Ocuvite Lutein Forte 60 tablet

Detaily

Doplněk stravy s obsahem luteinu, zeaxantinu, vitamínů a zinku pro výživu očí ve zvýhodněném balení.

Lutein a zeaxanthin jsou žlutooranžová barviva, která se v organismu vyskytují zejména v oku. Zinek přispívá k udržení normálního stavu zraku. Vitamin C, vitamin E, selen a zinek působí jako antioxidanty, které přispívají k ochraně buněk před oxidativním stresem. Vitamin C, selen a zinek jsou důležité pro zachování normální funkce imunitního systému. Vitamin C přispívá ke snížení míry únavy a vyčerpání. Zinek hraje důležitou roli v metabolismu vitaminu A, který přispívá k udržení normálního stavu zraku a je důležitý pro přirozenou obranyschopnost organismu. 

Dávkování: Užívejte 1-2 tablety 1x denně.

Dále by Vás mohlo zajímat, že přípravek Ocuvite LUTEIN forte mohou užívat diabetici, protože obsahuje velmi nízké množství cukru. Přípravek není vhodný pro děti do 9 let. 

Složení: Jedna tableta obsahuje 6 mg luteinu, 0,5 mg zeaxanthinu, 60 mg vitamínu C, 8,8 mg vitamínu E, zinek 5 mg, selen 20 ug, celulózu, želatinu, palmový olej, hydroxypropylmethilcelulózu, oxid titaničitý, oranžovou žluť S, ponceau 4R, oxid a hydroxid železitý, škrob, oxid křemičitý, horečnaté soli mastných kyselin, talek, hydroxypropylcelulózu, mastné kyseliny, cukr, glycerol.

Další informace

Výrobce Bausch and Lomb
Výrobce - řada nedefinováno
Akční zboží Ano
Akce po vyprodání akčního zboží (pouze s kontrolou) Přestat publikovat
EAN 4030571002444
SUKL Ne
Obsahová látka Lutein
Forma užití Tablety kapsle
Věkové složení Pro dospělé
 

Související produkty