0

Mucodual 2v1 18 pastilek

Dostupnost: Obvykle 7 dnů
Kód: 173887
Výrobce: Sanofi
105,00 Kč (91,30 Kč bez DPH)
NEBO

infoNapište první recenzi tohoto produktu

Mucodual 2v1 18 pastilek

Detaily

Pastilky Mucodual pomáhají zklidnit podrážděnou a zanícenou sliznici v ústech a hltanu a ulevují od bolesti v krku. Přípravek obsahuje kamenec a pukléřku islandskou (lišejník islandský). Snižuje příznaky suchého kašle, zmírňuje nutkání na kašel.

Dávkování 
Dospělí, dospívající a děti starší 6 let: až 8 pastilek denně v závislosti na individuálních potřebách – nechat rozpustit v ústech. Mucodual pastilky jsou určeny ke krátkodobému použití a bez konzultace s lékařem se nemají užívat déle než 30 dnů. Pokud příznaky přetrvávají déle než 3 dny nebo se zhorší a pokud se dostaví horečka a/nebo jiné obtíže, je třeba se poradit s lékařem.

Složení: Pukléřka islandská (Lišejník islandský) 80 mg, kamenec 5 mg.

Vedlejší příznaky 
Jestliže jste užil(a) vyšší dávku přípravku Mucodual pastilky, než jste měl(a) – nadměrná konzumace může vyvolat projímavý účinek.

Poznámka: Podle současných znalostí není žádný důvod k omezení použití/užívání přípravku Mucodual pastilky během těhotenství a kojení. Pokud jste těhotná nebo kojíte, je však vhodné se před užíváním přípravku Mucodual pastilky poradit se svým lékařem.

Další informace

Výrobce Sanofi
Výrobce - řada Sanofi
Akční zboží Ano bez kontroly
Akce po vyprodání akčního zboží (pouze s kontrolou) Přepočítat cenu
EAN 3664798010114
SUKL Ne
Obsahová látka nedefinováno
Forma užití Cucavé pastilky
Věkové složení pro děti od 12 let, pro děti od 6 let, Pro dospělé
 

Související produkty