0

Medik8 Vánoční balíček Crystal Queen - Krystalová královna

Dostupnost: Skladem méně než 3 kusy
Kód: 175688
Výrobce: Medik8
2 100,00 Kč (1 735,54 Kč bez DPH)
NEBO

infoNapište první recenzi tohoto produktu

Medik8 Vánoční balíček Crystal Queen - Krystalová královna

Detaily

Vánoční balíček Crystal Queen Vydejte se do pohádkové říše s vánočním balíčkem Krystalová královna od Medik8 a nechte svoji pleť zářit s nejoblíbenějšími produkty od Medik8 – micelární pěnou, hydratačním sérem, retinalovým sérem a jílovou maskou. Vše nádherně zabalené v ručně vyráběných krabičkách, které vypráví příběh Krystalové královny.

Kompletní péče pro omlazení a čištění

Vánoční balíček Krystalová královna od Medik8 omladí pleť, která bude viditelně zjemněná a nádherně zářivá. Najdete v něm vše, co pro péči o pleť potřebujete, od čištění až po noční sérum s vitamínem A, a navíc ušetříte oproti tomu, kdybyste si produkty pořizovali samostatně.

Čištění micelární pěnou Micellar Mousse (40ml)

Nejprve se nechejte hýčkat při čištění pleti krémovou micelární pěnou Micellar Mousse (40 ml), která pleť během čištění zároveň hydratuje díky obsahu olivového oleje, glycerinu a extraktu z moringy. Už žádné pnutí či svědění pleti po čištění. Micellar Mousse není klasický micelární produkt – voda, ale posouvá koncept micelární vody o něco dále. Její luxusní krémová textura odstraňuje z pleti make-up a nečistoty mnohem rychleji než běžné micelární vody či pěnové čističe pleti. A i když si poradí i s dlouho držícím make-upem, vůči pleti zůstává jemná. Navíc se z pleti smývá, čímž minimalizuje potenciální nežádoucí negativní projevy, které se někdy pojí s používáním klasických nesmývacích micelárních vod.

Jílová pleťová maska Natural Clay Mask (30 ml)

Vedle klasického každodenního čištění balíček obsahuje také jílovou masku Natural Clay Mask (30 ml) určenou pro dočištění pleti zhruba jednou týdně. Tmavě šedá maska je bohatá na přírodní jíly kaolin a bentonit, díky nimž jemně detoxikuje pokožku a dodává jí svěží vzhled, zatímco zmatňuje a působí jako prevence černých teček a rozšířených pórů. Pleť je po aplikaci hloubkově vyčištěná, kožní lipidy jsou v rovnováze a rozšířené póry viditelně zjemněné a stažené. Tím, že brání ucpávání pórů, obsažené přírodní jíly napomáhají minimalizovat vznik akné. Zejména účinný je v tomto ohledu bentonit, který navíc působí antibakteriálně a redukuje výskyt bakterií způsobujících v pleti záněty.

Hydratace gelovým sérem Hydr8 B5 (15 ml)

V dalším kroku péče pro křišťálově krásnou pleť pokožku osvěžte a dodejte jí hydrataci s klasickým sérem Hydr8 B5 (15 ml) s obsahem kyselin pantotenové a hyaluronové, díky kterému bude pleť dokonale zásobená vláhou, vypnutá a šťavnatá. Hydr8 B5 je tradičně jedním z nejoblíbenějších produktů od Medik8. Není se čemu divit. Pleť je okamžitě hydratovaná, osvěžená a zjemněná, prostě šťavnatá a k nakousnutí. Nemějte obavy, že budete mít pleť po aplikaci Hydr8 B5 mastnou či lesklou, lehké gelové sérum pleť rychle vstřebává bez nepříjemných lepkavých pocitů či mastných stop.

Crystal Retinal 3 pro omlazení (30 ml)

Balíček Krystalická královna obsahuje také jeden z bestsellerů s vitamínem A, noční sérum Crystal Retinal 3 (30 ml). Jeho hlavní aktivní látkou je retinaldehyd, forma vitamínu A, která je ještě účinnější a rychlejší než tolik oblíbený retinol. Retinaldehyd čili retinal stimuluje podobně jako retinol v pleti produkci kolagenu a urychluje obnovu kůže na buněčné úrovní. Výsledkem je pevnější pleť a její obnovené kontury, vyhlazení vrásek a jemných rýh. S pravidelným používáním se sjednocuje barevný tón pleti, která je rozjasněná a získává dokonalý vzhled. A navíc snižuje výskyt bakterie P. Acnes zodpovědné za pupínky a další projevy akné. Každé ráno po aplikaci Crystal Retinalu od Medik8 se budete budit s krásnější pletí.

Vánoční balíček je inspirován vánoční pohádkou a vzpomínkami na dětství. Unikátní jsou také samotné balíčky, které jsou ručně vyráběné a jako leporelo vypráví příběh pohádky. Vypadají tak krásně a luxusně, že nebudete potřebovat ani balicí papír, a dokonce ani vánoční visačky. Na každém vánočním balíčku najdete totiž věnování od srdce, které stačí jen vyplnit.Další informace

Výrobce Medik8
Výrobce - řada Medik8
Akční zboží Ano bez kontroly
Akce po vyprodání akčního zboží (pouze s kontrolou) Přepočítat cenu
EAN 818625021894
SUKL Ne
Konzistence nedefinováno
Typ pleti nedefinováno
Parfemace nedefinováno
Pro koho je určen Pro muže, Pro ženy
Věkové složení 25+, 35+, 45+, 50+
Použití Denní, Noční, Univerzální
 

Související produkty