0

BIODERMA Matricium 30 ampulek

Dostupnost: Skladem méně než 3 kusy
Kód: 159265
Výrobce: Bioderma
899,00 Kč (742,98 Kč bez DPH)
NEBO

infoNapište první recenzi tohoto produktu

BIODERMA Matricium 30 ampulek

Detaily

Sterilní komplex účiných látek s hydratačním a ochranným účinkem, napomáhající procesu regenerace kožní tkáně a přispívající k vytvoření optimálního prostředí pro proces regenerace pokožky.

tento komplex se skládá z účinných látek tělu vlastních, které se přirozeně v kůži vyskytují. Jedná se zjeména o nukleotidy, aminokyseliny, peptidy, sacharidy a kyselinu hyaluronovou, obohacené o směs vitamínů, minerálních a stopových prvků, které společně napomáhají vytvářet ideální prostředí pro regeneraci kožní tkáně. Tento komplex účinných látek je mezinárodně patentovaný.

Matricium je přípravek napomáhající regeneraci kožní tkáně u povrchových nekrvácejících a nemokvajících kožních lézí, způsobených dermatologickými zákroky, laserovým ošetřením, peelingem, dermabrazemi, incizemi a popáleninami prvního stupně.

Matricium, díky své hydratační a filmogenní aktivitě chrání mikroprostředí léze, přispívá k buněčné obnově a napomáhá k procesu přirozené regenerace kožní tkáně. Je rovněž indikováno pro kožní reparaci lokálních podráždění vzniklých v důsledku vnějších negativních vlivů (typu sluneční záření, vítr, zima) a vnitřních vlivů (typu hormonálních změn), vedoucího k dehydrataci, podráždění nebo předčasnému stárnutí.

Návod k použití: Před použitím přípravku si pozorně přečtěte pokyny.

Obsah: Sterilně uzavřené tuby s jednotlivými dávkami 1ml.

Další informace

Výrobce Bioderma
Výrobce - řada Bioderma, Bioderma Matricium, matriciane
Akční zboží Ano bez kontroly
Akce po vyprodání akčního zboží (pouze s kontrolou) Ne
EAN 3401044783077
SUKL Ne
Konzistence Ampule
Typ pleti Citlivá, Normální, Velmi citlivá
Parfemace Bez parfemace
Pro koho je určen Pro muže, Pro ženy
Věkové složení Pro dospělé
Použití Univerzální