0

MAM Dudlík Night silikon 1ks 0-6m

Dostupnost: Skladem více než 3 kusy
Kód: 145497
Výrobce: MAM
89,00 Kč (73,55 Kč bez DPH)
NEBO

infoNapište první recenzi tohoto produktu

MAM Dudlík Night silikon 1ks 0-6m

Detaily

  • Děti i rodiče najdou dudlík snadno i v noci.
  • K dostání se sametovou savičkou MAM
  • Správný tvar pro čelist
  • Vhodné pro pokožku

Mam dudlíky podporují správný vývoj dásní a patra - byly vyvíjeny společně s pediatry a zubními experty – dudlíky jsou speciálně a systematicky tvarované.

Silikon – není tak odolný proti kousání a také je méně pružný, ale udržuje hygienický vzhled po dlouhou dobu. Límec a dudlík je tvarován ortodonticky s hladkým a jemným zaoblením. Knoflík snadno sevřou i malé dětské prstíčky. Mam dudlík není jen ortodonticky a systematicky správně tvarován, ale především je vždy ve správné sací poloze, ať už s ním miminko v pusince otáčí nebo ne. Mam dudlíky jsou snadné na čistění – je doporučováno je před prvním použitím nechat 5 minut vyvařit nebo sterilizovat. Dudlík by měl být pravidelně umýván vodou. V případě, že se dudlík zašpiní, umývejte ho malým množstvím saponátu nebo vyvařte.

Mam dudlík znamená móda a design – dudlíky jsou v pastelových nebo výrazných barvách, které vždy kopírují poslední módní trendy. V dostatečně barevné kolekci s různými motivy zaujmou obchody po celém světě. Kolekce se mění několikrát do roka.

Obsah: 1ks v balení - silikon.

Pokud preferujete konkrétní barvu, napište prosím svůj požadavek do poznámky. Budeme se snažit Vám vyhovět. K dispozici v barvě růžová, zelená a modrá.

Další informace

Výrobce MAM
Výrobce - řada MAM
Akční zboží Ano bez kontroly
Akce po vyprodání akčního zboží (pouze s kontrolou) Přepočítat cenu
EAN 9001616280986
SUKL 0000004
Konzistence nedefinováno