0

Ipsuum Prestige maska na nohy exfoliační 40ml

Dostupnost: Obvykle 7 dnů
Kód: 170280
Výrobce: Ipsuum
149,00 Kč (123,14 Kč bez DPH)
NEBO

infoNapište první recenzi tohoto produktu

Ipsuum Prestige maska na nohy exfoliační 40ml

Detaily

Exfoliační a peelingová maska na nohy formou ponožek napuštěných aktivně působící tekutinou umožňuje profesionální ošetření nohou doma.

Maska na bázi aktivních kyselin rostlinného původu účinně odstraňuje mrtvou kůži, kuří oka, tvrdou a zrohovatělou kůži. Kromě účinku exfoliace maska vyživuje a regeneruje pokožku chodidel díky obsahu urey, extraktu z ovoce papáje a citrónu. Výtažek z heřmánku zklidňuje po exfoliaci vyčištěnou pokožku. Nohy jsou po ošetření dokonale hladké, měkké a jemné.

Kuří oka a zrohovatělá kůže se začne odlupovat po 4-10 dnech od použití exfoliační a peelingové masky na nohy. Během kúry nepoužívejte pemzu, struhadlo ani jiné prostředky k odstranění kuřích ok. Délka exfoliace závisí na stavu kůže nohou před ošetřením.

Pro udržování hezkých chodidel lze tuto kúru opakovat každých 30 dnů. Po dokončení exfoliace a udržení stavu doporučujeme použít.

SloženíAlcohol, Aqua, Propylene glycol, Lactic acid, Isopropyl alcohol urea, Glycolic acid, Betaine, Anthemis notilis flower extract, Citrus limon fruit extract, Carica papaya fruit extract, PyrusMalus fruit extract, Citrus aurantium dulcis fruit extract, Tridosan, Salicylic acid, Menthol, peg 60 hydrogenated castor oil, Disodium EDTA, Parfum

Použití: 

  1. Umyjte a osušte chodidla.
  2. Odstřihněte obal podél přerušované čáry. Vložte nohy do ponožek. Pro dosažení lepších výsledků a pohodlí doporučujeme obléci další bavlněné ponožky.
  3. Nechte působit cca 60-90 minut podle stavu chodidel.
  4. Sundejte ponožky a zbytek tekutiny opláchněte teplou vodou.

Balení: 1 pár ponožek

Další informace

Výrobce Ipsuum
Výrobce - řada Eucerin Anti-Redness
Akční zboží Ano bez kontroly
Akce po vyprodání akčního zboží (pouze s kontrolou) Přepočítat cenu
EAN 8594180030497
SUKL Ne
Konzistence Maska
Parfemace S parfémem
Pro koho je určen Pro muže, Pro ženy
 

Související produkty