0

Libretto cps 30

Dostupnost: Skladem více než 3 kusy
Kód: 174576
Výrobce: Angelini Pharma
167,00 Kč (145,22 Kč bez DPH)
NEBO

infoNapište první recenzi tohoto produktu

Libretto cps 30

Detaily

Doplněk stravy Libretto obsahuje rybí olej z divoce žijících ryb (sardinek) v kombinaci s hořčíkem, kyselinou listovou a vitaminem E. Rybí olej je bohatým zdrojem omega–3 nenasycených mastných kyselin, zejména EPA (kys. eikosapentaenová) a DHA (kys. dokosahexaenová). DHA (kyselina dokosahexaenová) přispívá k udržení normální činnosti mozku a normálního stavu zraku, společně s EPA (kyselina eikosapentaenová) pak přispívají i k udržení normální činnosti srdce. Tohoto příznivého účinku se dosáhne při přívodu 250 mg EPA a DHA denně. Hořčík a kyselina listová přispívají k zachování normálních psychických funkcí a a ke snížení únavy a vyčerpání. Vitamin E je antioxidant, chrání buňky před oxidativním poškozením volnými radikály. Vhodné pro dospělé.

Dávkování: Užívejte 1 – 2 tobolky denně. Tobolku spolkněte celou, nerozkousanou a zapijte dostatečným množstvím tekutiny. Nepřekračjte doporučené denní dávkování.

Dvě tobolky (2 tob) obsahují 1240 mg omega-3 nenasycených mastných kyselin (z toho 750 mg EPA a 294 mg DHA), hořčík 220 mg, kyselinu listovou 400 µg, vitamin E 5 mg.

Další informace

Výrobce Angelini Pharma
Výrobce - řada nedefinováno
Akční zboží Ano
Akce po vyprodání akčního zboží (pouze s kontrolou) Přestat publikovat
EAN 8000036022887
SUKL Ne
Obsahová látka Rybí olej a omega-3 kyseliny
Forma užití Tablety kapsle
Věkové složení Pro dospělé
 

Související produkty