0

Lazar Enzym 75 tablet

Dostupnost: Skladem méně než 3 kusy
Kód: 174209
Výrobce: Simply You
659,00 Kč (573,04 Kč bez DPH)
NEBO

infoNapište první recenzi tohoto produktu

Lazar Enzym 75 tablet

Detaily

Enzymatický doplněk stravy nové generace spojující sílu proteolytických enzymů s blahodárnými účinky rutinu, vitaminů B3 a C, zinku a kurkuminu.

  • napomáhá snížení únavy, slabosti, vyčerpání a při zvýšené zátěži
  • výhodné nízké dávkování díky vysokému obsahu účinných látek a jejich synergickému působení
  • k normální funkci kloubů kostí a chrupavek
  • podporuje normální funkci kůže a sliznic
  • činnosti jater a trávicího traktu
  • napomáhá k zachování normální funkce cév
  • činnost srdce i krevní oběh

Lazar Enzym je ideálním prostředkem pro podporu organizmu při zdravotních komplikacích, při zvýšené zátěži nebo při pocitech únavy, slabosti a vyčerpání. 

Na­pomáhá posílit imunitní funkci organizmu a jeho ochranu před oxidativním stresem. Přis­pívá k zachování fyzické i p­sychické po­hody a podporuje normální funkci kůže a sliznic.

Lazar Enzym posiluje pohybový aparát, přispívá k normální funkci kloubů, kostí a chrupavek. Podporuje také krvetvorbu, činnost srdce i krevní oběh a napomáhá k zachování normální funkce cév. Napomáhá rovněž k zachování normální činnosti jater a trávicího traktu, horních cest dýchacích a plic.

Lazar Enzym obsahuje v každé tabletě proteolytické enzymy bromelain a papain o mimořádně vysoké enzymatické aktivitě 500 000 jedno­tek.

Enterosolventní potah tablety chrání citlivé enzymy před nežádoucím rozpuštěním žaludečními kyselinami. Tím je zabezpečeno maximální využití účinných látek.

Složení ve 2 enterosolventních tabletách: papain 1 000 mg, bromelain 100 mg, rutin 100 mg, kurkumin 50 mg, vitamín B3 (niacin) 4,8 mg, vitamín C (L-askorbový kyselina) 24 mg, zinek (citronan zinečnatý) 3 mg.

Dávkování: Pro maximální účinnost 2× denně 3 tablety, při dlouhodobém užívání 1× denně 2 tablety.

Balení: 75 enterosolventních tablet - dávka na 5 týdnů

Upozornění: Tablety se před polknutím nerozkousávají. Nepřekračujte doporučené denní dávkování. Ukládejte mimo dosah dětí. Není určeno jako náhrada pestré stravy. Výrobek není určen pro děti do tří let. Není vhodné pro děti, těhotné a kojící ženy. Tablety jsou vhodné pro celiaky a osoby s bezlepkovou dietou.

Další informace

Výrobce Simply You
Výrobce - řada Simply You
Akční zboží Ano
Akce po vyprodání akčního zboží (pouze s kontrolou) Přestat publikovat
EAN 8594059737991
SUKL Ne
Obsahová látka nedefinováno
Forma užití Tablety kapsle
Věkové složení Pro dospělé
 

Související produkty