0

KLORANE Máta ochranný balzám 150ml

Dostupnost: Skladem méně než 3 kusy
Kód: 174052
Výrobce: Klorane
245,00 Kč (202,48 Kč bez DPH)
NEBO

infoNapište první recenzi tohoto produktu

KLORANE Máta ochranný balzám 150ml

Detaily

VLASY VYSTAVENÉ ZNEČIŠTĚNÉMU OVZDUŠÍ

Již po staletí je po celém světě máta využívána pro její tonizační a osvěžující schopnosti. Mezi všemi druhy jsme zvolili mátu vodní - Mentha aquatica L. - kvůli vysokému obsahu polyfenolů s vědecky prokázaným antoxidačním účinkem a schopností čistit a chránit vlasy a vlasovou pokožku před znečištěným ovzduším. Mátu pěstujeme na našich polích na jihozápadě Francie podle standardů organického zemědělství. Jedinečné čisticí vlastnosti máty vodní byly prokázány díky výjimečné spolupráci nadace KLORANE BOTANICAL FOUNDATION s FAKULTOU ŽIVOTNÍHO PROSTŘEDÍ čínské Univerzity Čching-chua.

Tento balzám na vlasy je bioodbouratelný (1) a přírodní (2). Okamžitě usnadňuje rozčesávání vlasů a zaručuje účinnou ochranu před znečištěným ovzduším díky efektu "štítur". Vaše vlasy jsou chráněné, lesknou se a snadno se rozčesávají. 95 % složek přírodního původu.

ÚČINNOST :

Efekt « štítu » před znečištěným ovzduším: těžké kovy a znečištěný ozon (3)
probouzí lesk vlasů +96 % - po 1 aplikaci 4)

 

av_-ap_conditionner

      PŘED        PO 12 TÝDNECH

 

(1) podle testů OCDE301B (2) 95 % složek rostlinného původu (3) Výrazné snížení peroxidace lipidů ve vlasové pokožce a obsahu těžkých kovů ve vlasech - 28 dní používání - 22 osob (4) Průměrné procento vypočítané po vyhodnocení lesku na 20 pramenech vlasů

 

Další informace

Výrobce Klorane
Výrobce - řada Klorane
Akční zboží Ano bez kontroly
Akce po vyprodání akčního zboží (pouze s kontrolou) Přepočítat cenu
EAN 3282770202373
SUKL Ne
Konzistence Balzám
Pro koho je určen Pro muže, Pro ženy
 

Související produkty