0

KLORANE Máta detoxikační šampon 200ml

Dostupnost: Skladem méně než 3 kusy
Kód: 174051
Výrobce: Klorane
210,00 Kč (173,55 Kč bez DPH)
NEBO

infoNapište první recenzi tohoto produktu

KLORANE Máta detoxikační šampon 200ml

Detaily

VLASY VYSTAVENÉ ZNEČIŠTĚNÉMU OVZDUŠÍ

Již po staletí je po celém světě máta využívána pro její tonizační a osvěžující schopnosti. Mezi všemi druhy jsme zvolili mátu vodní - Mentha aquatica L. - kvůli vysokému obsahu polyfenolů s vědecky prokázaným antoxidačním účinkem a schopností čistit a chránit vlasy a vlasovou pokožku před znečištěným ovzduším. Mátu pěstujeme na našich polích na jihozápadě Francie podle standardů organického zemědělství. Jedinečné čisticí vlastnosti máty vodní byly prokázány díky výjimečné spolupráci nadace KLORANE BOTANICAL FOUNDATION s FAKULTOU ŽIVOTNÍHO PROSTŘEDÍ čínské Univerzity Čching-chua.

Tento bioodbouratelný šampon čistí intenzivně vlasy, odstraňuje nečistoty a částice znečištění, přičemž respektuje rovnováhu vlasové pokožky. Ihned po aplikaci Vám poskytne intenzivní pocit svěžesti. Vlasy budou svěží, lehké a vzdušné! Je vhodný jak pro přírodní, tak barvené nebo melírované vlasy.

ÚČINNOST: Odstraňuje 97 % částic znečištění* Okamžitý pocit svěžesti: 98% spokojenost** 

* Studie na pramenech vlasů hodnotící čisticí účinek šamponu před znečištěným ovzduším. **Uživatelský text - 120 osob z Jižní Korey po dobu 14 dní

 

 

Další informace

Výrobce Klorane
Výrobce - řada Klorane
Akční zboží Ano bez kontroly
Akce po vyprodání akčního zboží (pouze s kontrolou) Ne
EAN 3282770202359
SUKL Ne
Konzistence Bezoplachová pěna
Pro koho je určen Pro muže, Pro ženy
 

Související produkty