0

KLORANE Bebe PHYSIOCalenduline Hydratační krém 200ml

Dostupnost: Skladem méně než 3 kusy
Kód: 168251
Výrobce: Klorane
239,00 Kč (197,52 Kč bez DPH)
NEBO

infoNapište první recenzi tohoto produktu

KLORANE Bebe PHYSIOCalenduline Hydratační krém 200ml

Detaily

INOVACE: nová řada PHYSIOCalenduline 

Francouzská dermokosmetická značka Klorane Bébé přišla po 5letém výzkumu s exkluzivní přírodní inovací - PHYSIOCalenduline® (spojení měsíčku lékařského a aminokyseliny isoleucinu). Toto patentované složení obnovuje přirozený biofilm, posiluje kožní bariéru, a zároveň hraje roli aktivátora defensinů, přirozeně přítomných v dětské kůži. Chrání ji před bakteriemi v případě vnější agrese, takže kůže bude méně náchylná k zčervenání, podráždění a vysoušení.

Nové přírodní složení: Se zklidňujícím výtažkem z měsíčku získaným z květů pěstovaných BIO.Je obohacený o rostlinné oleje, jehp složení obsahuje 97 % složek rostliného původu, má něžnou a relaxační vůni, intenzivně hydratuje, zklinuje a chrání pokožku před vysoušením.

Účinek PHYSIOCalenduline® byl testován in vitro a stejně tak proběhly i uživatelské testy, kdy rodiče dětí hodnotili spokojenost s novými přípravky. Výsledek 97% spokojenost hovoří za vše. 

Krém účinně a dlouhodobě hydratuje: dokonce i po 6h od nanesení o 39%. Rychle se vstřebává, nelepí a nezanechává mastný film. A navíc neobsahuje fenoxyethanol.

Návod k použití: Aplikujte na čistou a suchou pokožku. Neoplachujte.

Další informace

Výrobce Klorane
Výrobce - řada Klorane
Akční zboží Ano bez kontroly
Akce po vyprodání akčního zboží (pouze s kontrolou) Ne
EAN 3282770055030
SUKL Ne
Konzistence Krém