0

ISWARI Chlorella prášek 125g

Dostupnost: Skladem méně než 3 kusy
Kód: 172903
Výrobce: ISWARI SUPERFOOD
289,00 Kč (251,30 Kč bez DPH)
NEBO

infoNapište první recenzi tohoto produktu

ISWARI Chlorella prášek 125g

Detaily

Chlorela je jednobuněčná zelená mikrořasa, jejíž název je odvozen od chlorofylu. Obsahuje ho dvakrát více než např. spirulina. Je bohatá na proteiny a minerály. Rovněž obsahuje unikátní enzym tzv. růstový faktor chlorely (CGF). Je pěstována v umělých vodních nádržích, kde je přísně kontrolována čistota vody. Chlorela od Iswari má dezintegrovanou buněčnou stěnu, díky čemuž dochází k velmi rychlému a přímému využití všech živin. 

  • Mimořádný detoxikant
  • Unikátní CGF podporuje zdravou tvorbu tkání
  • Rekordní obsah chlorofylu

Kromě toho najdeme v této řase komplex živin, vitamínů a minerálů; např. betakaroten, vitamíny sk. B, vč. B12 nezbytného zejména pro vegany. Dále rovněž vit. C, K a esenciální mastné kyseliny, např. omega 3 mastnou kyselinu ALA (alfa-linolenovou).

Použití: Vmíchejte lžičku do vody, zeleninové či ovocné šťávy, salátu, apod. Denně zkonzumujte max. 1 až 2 lžičky. První dva týdny zvyšujte postupně dávku z 1/3 lžičky na 1 lžičku. Nepřekračujte denní dávku!

Upozornění: Pravidelná konzumace chlorely není vhodná pro těhotné a kojící ženy, protože toxické látky se vylučují mj. tělními tekutinami vč. mateřského mléka!

Složení: 100% bio chlorela (prášek)

Další informace

Výrobce ISWARI SUPERFOOD
Výrobce - řada nedefinováno
Akční zboží Ano bez kontroly
Akce po vyprodání akčního zboží (pouze s kontrolou) Ne
EAN 5602353904537
SUKL Ne
 

Související produkty