0

Infadolan mast 30g

Dostupnost: Skladem méně než 3 kusy
Kód: 125268
Výrobce: Herbacos Recordati
Registrovaný léčivý přípravek
49,00 Kč (44,55 Kč bez DPH)
NEBO

infoNapište první recenzi tohoto produktu

Infadolan mast 30g

Detaily

Léčivý přípravek Infadolan se používá k hojení neinfikovaných drobných ran, erozí, ragád, popálenin I. stupně, proleženin (dekubitů) a jako prevence opruzení u dětí a dospělých. Dále se používá k léčbě suché kůže u chronických ekzémů, zvláště pak u atopického ekzému, a k léčbě suché kůže při poruchách rohovění (ichtyozy apod.). Pod dohledem lékaře se Infadolan používá také k urychlení zacelení (epitelizace) bércových vředů a zhojení čistých neinfikovaných vředů. Mast obsahuje v tucích rozpustné vitamin A a D2. Vitamin A (retinol) usměrňuje růst kožních tkání, zabraňuje jejímu nadměrnému rohovatění a zvyšuje odolnost kůže  a sliznic proti infekci. Vitamin D2 (ergokalciferol) společně s vitaminem A podporuje epitelizaci kůže. Čtěte pozorně příbalový leták.

Aplikace: Mast nanášejte dospělým i dětem na postižené místo nebo suchou kůži 1 - 3 × denně v tenké vrstvě. Přesný postup při ošetření bércových vředů vždy určí lékař. Zamezte kontaktu s očními spojivkami a sliznicemi.

Upozornění: Těhotné a kojící ženy mohou přípravek používat. Dále by Vás mohlo zajímat, že u citlivých osob může obsažený tuk z ovčí vlny vyvolat místní reakci (kontaktní drmatitida).

Obsahuje: Jeden gram masti obsahuje retinoli acetas (vitamin A) 1600 m.j. (1,0665 mg) a ergokalciferolum (vitamin D2) 300 m.j. ( 0,0075 mg)
Pomocné látky: bílý vosk, tuk z ovčí vlny, bílou vazelínu

Jedná se o léčivý přípravek - užívejte jen při příznacích, pro které je určený a v souladu s příbalovým letákem nebo doporučením lékaře či lékárníka. Čtěte pozorně příbalový leták!

Další informace

Výrobce Herbacos Recordati
Výrobce - řada Herbacos Recordati
Akční zboží Ano bez kontroly
Akce po vyprodání akčního zboží (pouze s kontrolou) Ne
EAN 8594002959982
SUKL 0052266
Obsahová látka nedefinováno
Forma užití Masti Gely Krémy
Věkové složení Pro děti do 3 let, pro děti od 12 let, Pro děti od 3 let, pro děti od 6 let, Pro dospělé, Pro těhotné a kojící
Logo pro zásilkový výdej léčivých přípravků
 

Související produkty