0

Ibalgin Rapidcaps 200mg 24 kapslí

Dostupnost: Skladem více než 3 kusy
Kód: 174239
Výrobce: Sanofi
Registrovaný léčivý přípravek
65,00 Kč (59,09 Kč bez DPH)
NEBO

infoNapište první recenzi tohoto produktu

Ibalgin Rapidcaps 200mg 24 kapslí

Detaily

Ibuprofen 200 mg v 1 tobolce.
Obsahuje ibuprofen v tekuté formě. Měkké tobolky se v těle snadno rozkládají a okamžitě uvolňují účinnou látku, která se rychleji vstřebává do krevního oběhu a díky tomu se rychle dostane k místu bolesti.

Vhodné pro: dospělé a dospívající od 6 let  ( od 20 kg tělesné hmotnosti)

  • Bolest hlavy / migréna
  • Bolest zad
  • Bolest zubů
  • Bolest svalů
  • Menstruační bolest

Dávkování: Děti od 6 let věku (od 20 kg do 39 kg tělesné hmotnosti) Pro tuto věkovou skupinu je doporučen Ibalgin Rapidcaps 200 mg. Maximální denní dávka ibuprofenu je 20–30 mg na kg hmotnosti rozdělených do 3 až 4 jednotlivých dávek. Děti od 6 let (20–39 kg tělesné hmotnosti) užívají jednu tobolku Ibalgin Rapidcaps 200 mg:  Děti 20–29 kg až třikrát denně podle potřeby. Nejvýše 3 tobolky (až 600 mg ibuprofenu) v průběhu 24 hodin. Dodržujte interval alespoň 8 hodin mezi jednotlivými dávkami.  Děti 30–39 kg až čtyřikrát denně podle potřeby. Nejvýše 4 tobolky (až 800 mg ibuprofenu) v průběhu 24 hodin. Dodržujte interval alespoň 6–8 hodin mezi jednotlivými dávkami. Pokud je u dětí od 6 let věku a u dospívajících nutné podávat tento léčivý přípravek déle než 3 dny nebo pokud se zhorší příznaky onemocnění, je třeba vyhledat lékaře. Děti do 6 let věku (<20 kg tělesné hmotnosti) Vzhledem k množství léčivé látky v jedné tobolce nesmějí být přípravky Ibalgin Rapidcaps 200 mg a Ibalgin Rapidcaps 400 mg užívány u dětí s tělesnou hmotností nižší než 20 kg (do 6 let věku).

Ibalgin® Rapidcaps 200 mg měkké tobolky je lék k vnitřnímu užití. Obsahuje ibuprofen. Pozorně čtěte příbalovou informaci a poraďte se s lékařem nebo lékárníkem.

Další informace

Výrobce Sanofi
Výrobce - řada Sanofi
Akční zboží Ne
Akce po vyprodání akčního zboží (pouze s kontrolou) Přepočítat cenu
EAN 3664798005677
SUKL 0229961
Obsahová látka nedefinováno
Forma užití Tablety kapsle
Věkové složení pro děti od 12 let, pro děti od 6 let, Pro dospělé
Logo pro zásilkový výdej léčivých přípravků
 

Související produkty