0

Hyaluron N-Medical sérum 100ml

Dostupnost: Obvykle 7 dnů
Kód: 175803
Výrobce: N-Medical
1 999,00 Kč (1 652,07 Kč bez DPH)
NEBO

infoNapište první recenzi tohoto produktu

Hyaluron N-Medical sérum 100ml

Detaily

Luxusní liftingové sérum s peptidy a kyselinou hyaluronovou pro pružnou a vyhlazenou pleť. Vysoce účinný přípravek byl vytvořen pro profesionály kosmetických klinik. Komplexně hydratuje povrchové i hlubší vrstvy pokožky a redukuje vrásky. Unikátní složení peptidů zvyšuje elasticitu a napětí pokožky. Hyaluron N-Medical Sérum je složené z pěti velmi efektivních anti-aging složek, které se vzájemně podporují a doplňují.

5 aktivních látek pro pružnou a vyhlazenou pokožku

  • Matrixyl je látka na bázi unikátních peptidů, které dokáží redukovat vrásky a zvyšují elasticitu a tonus pokožky. Aktivuje mezibuněčnou hmotu a pokožka se stává hutnější.

  • Biosacharidová guma je aktivní látka s okamžitým i dlouhodobým hydratačním účinkem ve vrchní vrstvě pokožky a tím ji krásně vyhladí.

  • Kombinace dvou druhů kyseliny hyaluronové: Nízkomolekulární proniká hlouběji do pokožky, kde na sebe váže vodu a tím vyplňuje hlubší vrstvy pokožky. Vysokomolekulární zajišťuje povrchovou hydrataci.

  • Allantoin regeneruje pokožku, zvyšuje její hydrataci.

  • Neuropeptid je látka, která chrání před vznikem jemných mimických vrásek na obličeji, tím, že zabraňuje průniku sodíku do jemných mimických svalů.

Použití: Bio-sérum aplikujte na čistou, umytou pleť, která je připravena absorbovat vysoké množství regeneračních a hydratačních látek. Krouživým pohybem jemně vmasírujte do pokožky, aby se vstřebalo maximální množství. Po absorbování můžete použít krém, nebo make-up.

Složení: Kyselina hyaluronová, matrixyl, allantoin, biosacharidová guma, hydropeptidy.

Další informace

Výrobce N-Medical
Výrobce - řada nedefinováno
Akční zboží Ano bez kontroly
Akce po vyprodání akčního zboží (pouze s kontrolou) Ne
EAN 8594190490069
SUKL Ne
Konzistence Sérum
Typ pleti Aknózní, Citlivá, Mastná, Normální, Se sklonem ke zčervenání, Smíšená, Suchá, Velmi citlivá, Velmi suchá a atopická
Parfemace Bez parfemace
Pro koho je určen Pro muže, Pro ženy
Věkové složení 35+, 45+, 50+
Použití Univerzální
 

Související produkty