0

Hyaluron N-Medical 100% kyselina hyaluronová 100 ml + dárek naušnice swarovski

Dostupnost: Skladem více než 3 kusy
Kód: 175802
Výrobce: N-Medical
1 444,00 Kč (1 255,65 Kč bez DPH)
NEBO

infoNapište první recenzi tohoto produktu

Hyaluron N-Medical 100% kyselina hyaluronová 100 ml + dárek naušnice swarovski

Detaily

Hyaluron N-Medical je první originální a unikátně vyvinutý přípravek ve formě roztoku pro vnitřní užívání. Kombinuje vysokomolekulární a nízkomolekulární kyselinu hyaluronovou, což zajišťuje maximální vstřebatelnost a účinek produktu. Výroba probíhá za podmínek správné výrobní praxe v Hradci Králové v České republice.

  • Pokožka Obsah více druhů kyseliny hyaluronové zajišťuje její maximální vstřebání a maximální využití v těle.
  • Vrásky, ochablá pokožka Vrásky, skvrny na pokožce, ochablá pokožka jsou známky úbytku kyseliny hyaluronové v organismu a volání Vašeho těla o doplnění kyseliny hyaluronové. Nyní máte možnost vyjít vstříc vašemu tělu, vráskám, skvrnám a ochablé pokožce říci „ještě ne!“.
  • Suchá pokožka Hydratujte ji! Pravidelná hydratace přispívá k tomu, že bude Vaše pokožka krásnější.
  • Sliznice Kyselina hyaluronová hraje významnou roli i na sliznicích (močový měchýř, ženské intimní partie) a vytváří na nich mechanickou bariéru.
  • Klouby Mají Vaše klouby dostatek kyseliny hyaluronové? Pokud nepociťujete při chůzi nic, pouze radost, potom ano. Jestliže ne, začněte přemýšlet o doplnění a vyživení Vašich kloubů, budete je v životě potřebovat.

Dávkování: Důkladně rozmíchejte 1 ml (13 kapek) ve sklenici čisté vody nebo džusu a vypijte, nejlépe během jednoho z hlavních jídel. Pokud chcete rychlejší efekt, užívejte 1. měsíc 39 kapek denně (3ml), 2. měsíc 26 kapek denně (2ml), 3. a další měsíc 13 kapek denně (1ml). Nemíchejte Hyaluron N-Medical s alkoholem nebo horkými nápoji. Nepřekračujte doporučenou denní dávku 3 ml za 1 den.

Složení: Hyaluronát sodný (kyselina hyaluronová), čištěná voda,regulator kyselosti (kyselina citrónová),
konzervanty (sorban draselný, benzoát sodný)

Upozornění: Nepřekračujte doporučené dávkování. Není určeno pro těhotné a kojící ženy. Není určeno pro děti. Nenahrazuje pestrou stravu a zdraví životní styl. Uchovávat mimo dosah dětí! Výrobek pečlivě zavřete po každém použití. Po otevření uchovávejte v lednici. Po otevření je nutné spotřebovat Hyaluron N-Medical do 6 měsíců.

Další informace

Výrobce N-Medical
Výrobce - řada nedefinováno
Akční zboží Ano bez kontroly
Akce po vyprodání akčního zboží (pouze s kontrolou) Přepočítat cenu
EAN 8594190490021
SUKL Ne
Obsahová látka nedefinováno
Forma užití nedefinováno
Věkové složení nedefinováno
 

Související produkty