0

Herbadent roztok na dásně s benzocainem 25ml

Dostupnost: Skladem méně než 3 kusy
Kód: 103834
Výrobce: Herbadent
Registrovaný léčivý přípravek
130,00 Kč (118,18 Kč bez DPH)
NEBO

infoNapište první recenzi tohoto produktu

Herbadent roztok na dásně s benzocainem 25ml

Detaily

Herbadent se používá k masážím dásní, zejména při paradentóze, k ošetření zánětlivých onemocnění ústní sliznice. Vhodný k léčbě aftů, oparů, otlaků pod snímacími zubními náhradami a rovnátky a po chirurgických zákrocích v ústní dutině, ale také pro každodenní péči o zdravá ústa.

Použití: Neředěný roztok slouží k masážím dásní a k potírání onemocnělé sliznice ústní dutiny. Masáž dásní se provádí tak, že se vatová tyčinka namočí do neředěného roztoku HERBADENTu, nakápnutého do uzávěru lahvičky a tyčinkou kolmo přiloženou k dásni se masíruje okraj mezizubní papily (1Okrát okolo každého zubu). Nedoporučí-Ii lékař jinak, provádí se masáž jednou denně, vždy večer po vyčištění zubů. Přetrvává-li onemocnění dásní nebo sliznice dutiny ústní déle než 4 týdny, poraďte se o jeho léčbě s lékařem.

Složení: 

Léčivé látky: Herbarum extractum fluidum pro Herbadent (bylinný extrakt pro přípravek Herbadent) 22,5 ml, acidum salicylicum (kyselina salicylová) 0,25 g, acidum boricum (kyselina boritá) 0,25 g, acidum citricum monohydricum (monohydrát kyseliny cltronové) 0,125 g, benzocainum (benzokain) 0,0625 g, Menthae piperitae etheroleum (silice máty peprné) 0,05 g, Caryophylli floris etheroleum (silice hřebíčkovcového květu) 0,05 g, Foeniculi amari fructus etheroleum (silice plodu fenyklu obecného pravého) 0,025 g.

Pomocné látky: Ethanol 96 % (V/V), čištěná voda.

Další informace

Výrobce Herbadent
Výrobce - řada nedefinováno
Akční zboží Ne
Akce po vyprodání akčního zboží (pouze s kontrolou) Ne
EAN 8594021379013
SUKL 0191186
Konzistence nedefinováno
Parfemace nedefinováno
Pro koho je určen nedefinováno
Logo pro zásilkový výdej léčivých přípravků
 

Související produkty