0

Gyno-pevaryl 150 čípky 3x150mg

Dostupnost: Skladem méně než 3 kusy
Kód: 142522
Výrobce:
Registrovaný léčivý přípravek
137,00 Kč (124,55 Kč bez DPH)
NEBO

infoNapište první recenzi tohoto produktu

Gyno-pevaryl 150 čípky 3x150mg

Detaily

Gyno-Pevaryl 150 vaginální čípky je léčivý přípravek, který se používá k léčbě vaginálních mykóz způsobených plísněmi a kvasinkami. Určeno pro dospělé ženy a dívky od 16 let.

 Léčivý přípravek Gyno-Pevaryl 150 obsahuje účinnou látku ekonazol, která patří do skupiny léčiv proti houbovitým, plísňovým a kvasinkovým infekcím, tzv. antimykotik. Gyno-Pevaryl 150 se používá k léčbě vaginálních zánětů a vnějších zánětů pochvy. Mezi nejčastější gynekologické záněty patří tzv. kandidóza způsobená kvasinkou rodu Candida, jejímiž nejobvyklejšími příznaky jsou svědění, pálení, zarudnutí, zduření a bolestivost v oblasti pochvy a vulvy většinou provázené bělavým, hrudkovitým výtokem bez zápachu. Určeno pro dospělé ženy a dívky od 16 let věku. Čtěte pozorně příbalový leták!

Zaveďte 1 čípek hluboko do pochvy 3 po sobě následující dny, nejlépe večer, v poloze vleže. Pokud po ukončení léčby nedojde k vymizení příznaků onemocnění nebo se stav naopak zhoršuje, vyhledejte lékaře. Pro zabránění opětovné infekce (reinfekce) by měl být současně přeléčen i sexuální partner vhodným antimykotickým krémem.

Přípravek není uren pro děti a dívky do 16 let věku. Těhotné a kojící ženy mohou přípravek používat pouze na výslovné doporučení lékařem.

Dále by Vás mohlo zajímat, že u pacientek užívajících léky na ovlivnění krevní srážlivosti (warfarin, acenokumarol) je třeba zvýšené opatrnosti vzhledem k možnému ovlivnění protisrážlivého (antikoagulačního) účinku. Přípravek může snížit bezpečnost antikoncepčních metod, např. spermicidních přípravků, pesaru nebo kondomu.

Co obsahuje? Jeden vaginální čípek obsahuje econazoli nitras 150 mg a dále pomocné látky: čípkový základ Wecobee a Wecobee FS.


Další informace

Výrobce Ne
Výrobce - řada nedefinováno
Akční zboží Ano bez kontroly
Akce po vyprodání akčního zboží (pouze s kontrolou) Přepočítat cenu
EAN 7350068600449
SUKL 0146803
Obsahová látka nedefinováno
Forma užití Čípky
Věkové složení Pro dospělé
Logo pro zásilkový výdej léčivých přípravků
 

Související produkty