0

FAKTU rektální UNG 20GM

Dostupnost: Skladem méně než 3 kusy
Kód: 168300
Výrobce: Takeda GmbH
Registrovaný léčivý přípravek
95,00 Kč (86,36 Kč bez DPH)
NEBO

infoNapište první recenzi tohoto produktu

FAKTU rektální UNG 20GM

Detaily

Faktu rychle zastavuje krvácení, svědění a pálení při hemoroidech a dalších obtížích. Zabraňuje vzniku zánětu a podporuje regeneraci postižené oblasti. Cinchokain působí místní znecitlivění, čímž snižuje svědění a pálení. Faktu se užívá k léčbě hemoroidů. Mast je určena k léčení vnějších i vnitřních hemoroidů, čípky se užívají k léčbě vnitřních hemoroidů, obzvláště jsou-li doprovázeny záněty a krvácením. Přípravek se používá i při vyrážkách a svědění v oblasti konečníku (anální ekzémy, pruritus). Při léčbě ran po předchozím chirurgickém zákroku v oblasti konečníku lze použít Faktu pouze na doporučení lékaře.

Dávkování a způsob užití: 

Vždy užívejte Faktu přesně dle pokynů v příbalové informaci. Pokud si nejste jistý/á, poraďte se se svým lékařem nebo lékárníkem. Faktu se aplikuje do konečníku/okolí konečníku po vyprázdnění stolice. Není-li předepsáno jinak, nanáší se mast 2-3x denně na postižená místa, podle možnosti se vmasíruje. Přiložený aplikátor našroubujte na tubu a zaveďte do análního otvoru. Tubu lehce stlačujte, aby mast vytékala postranními otvory na postižená místa.

Délka léčby je obvykle 2-3 týdny. Pokud se Vaše obtíže nezlepší do 14 dnů, poraďte se se svým lékařem.
Složení: Léčivými látkami jsou Policresulenum 50 mg, Cinchocaini hydrochloridum 10 mg v 1 g masti. Pomocnými látkamy jsou makrogol, cetostearomakrogol 300, koloidní bezvodý oxid křemičitý, dihydrát dinatrium-edetatu, kyselina edetová, hydroxid sodný, butylhydroxytoluen, čištěná voda.
Kontraindikace: Nepoužívejte Faktu, jestliže jste alergický/á (přecitlivělý/á) na některou z léčivých látek nebo na kteroukoliv složku přípravku. Dále nesmí používat osoby, které jsou přecitlivělé na sóju nebo burské ořechy. Nepodávejte dětem. Pozorně čtěte příbalovou informaci.

Další informace

Výrobce Takeda GmbH
Výrobce - řada nedefinováno
Akční zboží Ano bez kontroly
Akce po vyprodání akčního zboží (pouze s kontrolou) Přepočítat cenu
EAN 4031083006456
SUKL 0214596
Obsahová látka nedefinováno
Forma užití Masti Gely Krémy
Věkové složení Pro dospělé
Logo pro zásilkový výdej léčivých přípravků